Бронируйте сейчас

Выберите даты

Описание

Частная усадьба «Яливец» в Орявчике – это двухэтажный коттедж новой постройки с асфальтированныйм подъезд и автономным водяным отоплением. Вкуснейшая карпатская родниковая вода подается круглосуточно – холодная и горячая. Усадьба расположена так, что до ближайшго кафе или магазина не более 100 м. В 80 метров уже начинаются горнолыжные подъемники базы «Звенив», до подъемников «Тисовца» – 2 км, «Плая» – 5 км...

Читать все описание

Последние отзывы

я :

Не рекомендую нікому відпочивати в цій садибі. Не зважаючи на те що сам будинок досить комфортний і знаходиться в досить приємному місці, все перекриває сервіс, тобто його рівень. Відношення до клієнта як до товару, утримувачі економлять на всьому (починаючи від електрики і закінчуючи дешевими – “одноразовими” тапочками), при тому рівень контролю за відпочиваючими просто фантастичний, за Вами будуть постійно стежити, а список того що там заборонено зітре Вам останні надії на хороший відпочинок. Одним словом - готель строгого режиму. Нажаль це черговий випадок коли жадібність господарів перетворює хорошу задумку в суцільний жах .
24.02.2013

зоя : відпочинок

Садиба "Ялівець" - це чудо і природи і сама садиба. Відпочинок у цій комфортній садибі викликає радість і бажання приїхати знову. .Номери обладнані сучасною сантехнікою, вода є постійно. Харчування різноманітне і домашнє. Порції дуже великі навіть для чоловіків. Наявність каміну , басейну та мангала - що ще треба для відпочинку? Толерантність господарів, уміння спілкуватися з клієнтами викликають захолення. Пропонуються екскурсійні маршрути для ознайомлення з краєм. Хто має намір відпочити не тільки тілесно а і душею - завітайте до садиби "ялівець"
05.08.2011

Смотреть все отзывы


Facebook