Бронюйте зараз

Оберіть дати

Опис

Приватна садиба «Ялівець» в Орявчику – це двоповерховий котедж нової побудови із асфальтованим підїздом і автономним водяним опаленням. Смачнюща карпатська джерельна вода подається цілодобово – холодна та гаряча. Садиба розташована так, що до найближчої кав`ярні чи крамниці не більше 100 м. За 80 метрів вже починаються гірськолижні витяги бази «Звенів», до підйомників «Тисовця» – 2 км, «Плаю» – 5 км...

Читати весь опис

Розміщення

  • Номери в котеджі

Останні коментарі

я :

Не рекомендую нікому відпочивати в цій садибі. Не зважаючи на те що сам будинок досить комфортний і знаходиться в досить приємному місці, все перекриває сервіс, тобто його рівень. Відношення до клієнта як до товару, утримувачі економлять на всьому (починаючи від електрики і закінчуючи дешевими – “одноразовими” тапочками), при тому рівень контролю за відпочиваючими просто фантастичний, за Вами будуть постійно стежити, а список того що там заборонено зітре Вам останні надії на хороший відпочинок. Одним словом - готель строгого режиму. Нажаль це черговий випадок коли жадібність господарів перетворює хорошу задумку в суцільний жах .
24.02.2013

зоя : відпочинок

Садиба "Ялівець" - це чудо і природи і сама садиба. Відпочинок у цій комфортній садибі викликає радість і бажання приїхати знову. .Номери обладнані сучасною сантехнікою, вода є постійно. Харчування різноманітне і домашнє. Порції дуже великі навіть для чоловіків. Наявність каміну , басейну та мангала - що ще треба для відпочинку? Толерантність господарів, уміння спілкуватися з клієнтами викликають захолення. Пропонуються екскурсійні маршрути для ознайомлення з краєм. Хто має намір відпочити не тільки тілесно а і душею - завітайте до садиби "ялівець"
05.08.2011

Дивитися всі коментарі


Facebook