Адреса

У Марічки
смт. Верховина, вул. Чорновола, 2 (03432)2-14-53, +380977911792
Phones: (03432)2-14-53, +380977911792

Опис

Приватна садиба "У Марічки" пропонує відпочиваючим розміститися у двоповерховому будинку, де мешкають господарі або в окремому дерев'яному двоповерховому котеджі.

Будинок. На першому поверсі знаходиться кухня, їдальня , вітальня з телевізором і комп'ютером та санвузол (туалет, умивальник, ванна).

На другому поверсі – три двомісні та дві тримісні кімнати ( в тримісних може розміститися 4 людини), а також санвузол (туалет, умивальник, душ). У кожній кімнаті є телевізор із супутниковим ТБ...

Читати весь опис

Останні коментарі

Маша :

Відпочинок сподобався!!!! Були на початку травня, приїхали без попередження,повезло -було вільно.Дуже приємні люди-господарі котеджу, привітно зустріли, без затримок розмістили по кімнатах, надали не лише мангал і місце для стоянки, а й дрова, посуд для нашого пікніка і пригостили смачним травяним чаєм та найсмачнішим справжнім "гірським" медом власного бджільництва.На протязі всього нашого перебування в котеджі ми отримували не нав`язливе, проте щире, дбайливе обслуговування. Нашій маленькій донечці було де побігати, хоча було трохи нуднувато-немає нічого для дітей на подвір`ї ( в планах у господарів збудувати дитячий майданчик і ігрову кімнату, як я зрозуміла). В будинку ввечері по величезному TV вона дивилась мультфільми. В кімнатах чисто, нові меблі, свіжа білизна. Ще сподобалось те, що до перевану Німчич близенько,а дешевше в 2 рази, і немає тієї готельної атмосфери, а відчуваєш. ніби приїхав у свій власний будиночок у горах.( господарі спромоглися зробити так, що було відчуття ніби ми самі у будинку, і все у нашому розпорядженні) Дякуємо!!!!!
07.05.2012

Дивитися всі коментарі


Facebook