Адреса

Росинка
Івано-Франківська обл., с.Микуличин, Яремчанської м-р., вул. Л. Українки, 3 8 050 5405589;
Phones: 8 050 5405589;, 8 050 5405589;

Опис

Гостинний двір “Росинка" знаходиться в с. Микуличин, осторонь від центральної дороги. Являє собою дерев’яний будинок.

 На першому поверсі розташована кухня, санвузол (душ, туалет, умивальник, пральна машина). Є дві спарені кімнати, які підійдуть для компанії або сім’ї. Тут є три односпальних ліжка, крісло, телевізор, трюмо, в іншій кімнаті двоспальне ліжко, шафа. Також є двомісна кімната з роздільними ліжками. Ще одна простора кімната з двома диванами та двома кріслами, стіл...

Читати весь опис

Останні коментарі

Оля : жахливий відпочинок

Жах. Власниця не гостиприємна, в будинку холодно. вода відключена, не дала можливості поснідати, розмовляти пошепки, ходити навшпиньки, а відпочиваючі за свої власні гроші "Хами і невиховане бидло". не відпочинок а суцільне нервове напруження.
19.11.2012

Оксана : жахливий відпочинок

Ви бажаєте жахливо відпочити виберіть садибу "Росинка". Вас зустріне холодний будинок, відсутність води, приготуйтесь сидіти на підлозі, бо ліжка будуть розстелені, з ранку поснідати Вам не дадуть , навіть не мрійте. Кожен крок контролює Ганна Василівна, як той ЦЕРБЕР. і саме цікаве, якщо їй щось не сподобається Ви можете покинути садибу навіть серед ночі.Дана господиня Вам розкаже, хто після себе не змив унітаз, і ви дізнаєтесь , яка Ви не вихована людина.
19.11.2012

Дивитися всі коментарі


Facebook