Відпочинок в Карпатах влітку


2013-12-06 10:01:23 UTC
Якщо відпочинок на морських курортах став для вас нудним та нецікавим, є чудова альтернатива – відпочинок у горах.

Якщо відпочинок на морських курортах став для вас нудним та нецікавим, є чудова альтернатива – відпочинок у горах. Поширеним є стереотип, що в гори треба їздити лише взимку, щоб підкорювати засніжені схили, але насправді це не так. Так, наприклад, гарним вибором може стати проведення відпустки в горах Карпат. Він відкриє для вас чари зелених гірських пасовищ, швидких і чистих ручаїв, прозорого й дзвінкого повітря. Масивні й величні смереки, вируючі водоспади, чисті ріки гір, прозорі озера – це лише частина того, що дарує нам природа в одному казковому музеї під відкритим небом, який називається Карпати.

Відпустка, проведена в Карпатах – це чисте й найсвіжіше в Україні повітря. В Карпатах немає важкої, забруднюючої атмосферу, промисловості, немає загазованості від автомобілів. Карпати – це дуже чистий і екологічний, не забруднений район України. Це куточок дикої, первісної та не захаращеної цивілізацією природи. На території карпатських гір є багато унікальних заповідників, дикорослих рідких видів флори й фауни.

Карпати дозволять відпочити вам від гамору й метушні, це спокійний, але в той же час активний відпочинок із спогляданням гірських краєвидів під час прогулянок верхи, підкоренням гірських вершин, спусків повноводими гірськими річками, купанням під чистими прохолодними водоспадами.

На окрему увагу заслуговує той факт, що у фінансовому відношенні відпочинок в Карпатах є бюджетним і доступним. Ви можете поселитися як у номері комфортабельного готелю, так і зняти кімнату в приватній садибі, де можна записатися на похід в гори, різноманітні екскурсії, а також заходи для більш екстремального відпочинку. Також останнім часом все більшої популярності набирає так званий зелений відпочинок, у якого є безліч переваг – це повна свобода дій і вибору дозвілля відповідно до свого темпераменту. Натуральні якісні продукти й чиста питна вода, мінеральні джерела й цілющі озера. Великим плюсом також є й те, що для відпочинку в Карпатах не потрібно візи й закордонного паспорту.

Сила й міць Карпат зарядять вас здоров’ям, бадьорістю й позитивним тонусом на цілий рік. Літо в Карпатах запам’ятається вам і буде ще довго тішити незабутніми враженнями і приємними спогадами про лоно незайманої природи, чари захмарених вершин, сріблясті гірські озера, ловлення форелі, цілюще й чисте повітря.

Щоб залишити відгук, вам необхідно зареєструватися