Новорічний відпочинок на Буковелі


2013-12-07 16:09:45 UTC
Напередодні святкування Нового року кожен, хто бажає десь відпочити, часто ставить собі питання «куди поїхати?».

Напередодні святкування Нового року кожен, хто бажає десь відпочити, часто ставить собі питання «куди поїхати?». І дійсно, у передсвяткові дні зовсім немає часу визначатися із місцем відпочинку, і люди часто їдуть до першого-ліпшого доступного місця. Але так виходить, що справжнього відпочинку вони від цього не отримують. А як же хочеться кудись поїхати разом із родиною, друзями чи просто самому, щоб приємні спогади лишилися на довгі часи. І ось у південно-західній частині України є досить популярна гірськолижна база «Буковель».

Цей райський куточок розташовано в карпатських горах, приваблюючи всіх туристів чи просто відпочиваючих людей своїми неперевершеними краєвидами. Це найпрекрасніший гірськолижний курорт, відвідуваний тисячами туристів протягом року. А в новорічні дні кількість відвідувань зростає в рази. Відпочиваючим людям будуть доступні безліч розважальних комплексів, лижних трас. А родзинкою цього чудесного курорту є 16 витягів. Вони розміщуються на п’яти горах з різною висотою, а це дозволить вам подивитися на курорт чи сфотографуватися з друзями з висоти пташиного польоту. Відчуття від такої прогулянки запам’ятовуються надовго.

Буковель має 56 лижних трас довжиною від 300 до 2350 метрів з досить великими перепадами висот. Всі траси прокладено на гірських схилах та обладнано сніговими гарматами. Високоякісні дороги дозволяють непогано проїхатися схилами прекрасних карпатських гір. Також в Буковелі, окрім лижного спорту, просувається сноубординг, їзда на сноубайках, квадротури, катання на ковзанах, прогулянки на собачих упряжках, пейнтбол і навіть велоспорт. Отже, просто рай для будь-якого туриста.

Приїхавши до Буковелю, вам будуть доступні якісні готелі з високорозвиненим сервісом. Ви можете з легкістю зупинитися в будь-якому запропонованому готелі, тому що їх тут досить багато, і вони гарантують вам якісне обслуговування і досить доступну ціну. Недарма в 2012 році курорт Буковель було визнано найбільш швидко розвиваючимся курортом світу.

Щоб залишити відгук, вам необхідно зареєструватися