Новини зимового сезону 2013-2014 від ТК «Буковель»


2013-11-19 15:26:18 UTC
Цього року в ТК «Буковель» збільшено територію катання до 55 км та створено більше можливостей для відпочинку та навчання початківців.

Цього року в ТК «Буковель» збільшено територію катання до 55 км та створено більше можливостей для відпочинку та навчання початківців.

Траси
Змінено систему висадки пасажирів з витягів №1R та №2R, що дало змогу суттєво полегшити з’їзд з витягу та виїзд на траси. З верхньої станції витягу 1R, спеціально для новачків, прокладено нову трасу 1Е, яка проходить між трасами 1B, 2А та 1А та дає можливість легко дістатись нижньої станції витягу 1R. Довжина траси 2380 м. Ухил траси не перевищує 15%. Повністю перебудовано трасу 1С. Тепер її довжина становить 2400 м. Максимальний ухил траси 15%. Тепер початківці зможуть легко дістатись нижньої станції 1R уникаючи складних ділянок. З верхньої станції витягу №8 зроблено широкий та комфортний з’їзд до траси 5А та до переїзду G, який дасть можливість початківцям об’їхати складні ділянки траси 8C, 8B і легко дістатись нижніх станцій витягів №8, №15 та №11. До початку сезону буде збудована траса 15Е, яка з’єднає схили 15А та 15D. Тепер початківців без проблем зможуть об’їхати складні ділянки схилу та легко дістатись нижньої станції витягу №15. Суттєво розширена частина нижньої станції витягу №5. Розширено нижню частину траси 5А. Перебудовано верхню частину витягу №8 та зроблено комфортний з’їзд до траси 5А.

Ресторани, кафе
У новому зимовому сезоні до Ваших послуг відкриються декілька нових закладів харчування. Корчма автентичної української кухні «Фільварок» гостинно запросить Вас на нижній станції витягу №13. Кафе «Обжора», на перехресті трас 5B та 5C, стане справжньою знахідкою для любителів швидко і смачно перекусити одразу на схилі. Для любителів різноманітних французьких крепсів та млинців свої двері гостинно відкриє ресторан «Crep de Шинок» на нижній станції витягу №15. На роздоріжжі трас 5G та 5F на Вас чекає гриль-хаус «Фрірайдер». Гарячий глінтвейн та різноманіття м’ясних страв не залишать Вас байдужими. Свято прийде і на вулицю любителів вареників. Поруч з витягом №2 відкриється справжній український фаст-фуд «Вареники тут». На верхній станції витягу №8 продовжується будівництво ще однієї вареничної, ресторану української кухні «Куркуль». Свої двері заклад гостинно для Вас відкриє вже в зимовому сезоні 2014–2015.Окрім нових закладів суттєвих змін зазнають і вже існуючі заклади. Оновленим інтер’єром та меню зустріне Вас в цьому сезоні ресторан «Lucky Bull». Суттєвих змін зазнають інтер’єри піцерії «Сицилія» та кафе «Bugi.L».

Проживання
Клієнти готелів «Буковель» завжди отримують додаткові переваги. В новому сезоні наші гості будуть мати можливість безкоштовно відвідувати тренажерний зал та сауни SPA-центру «4 сезони». Послуги будуть надаватись згідно попереднього запису. Окремою цікавою послугою для наших клієнтів обов’язково стане програма бонусного харчування Full Board (FB). Її особливість полягає в тому, що наш гість, поставивши гроші на картку (електронний гаманець), отримує можливість використовувати його в закладах харчування ТК «Буковель» та економити до 40%. До прикладу, поставивши на електронний гаманець 84 грн. на добу, гість отримує можливість використати картку в закладах харчування на 138 грн. Деталі програми запитайте у менеджерів курорту +38 (0342) 59-55-46. Нагадуємо, що тільки для гостей групи готелів «Буковель» діють спеціальні ціни на авіаперельоти з Києва, Москви та Дніпропетровська.

Системи осніження схилів та очисні споруди
В зимовому сезоні 2013–2014 ми значно вдосконалили систему штучного осніження схилів. Завдяки новому акумулюючому озеру та новій компресорній станції, при сприятливих погодних умовах, більшість схилів курорту ми зможемо самостійно осніжити за лічені дні. Саме ці технологічні можливості гарантують швидкий початок сезону та довгий сезон катання, аж до травневих свят. Окремо хочемо відзначити, що вже в цьому сезоні почне працювати комплекс очисних споруд з проектною потужністю переробки 4000 куб. на добу. ТК «Буковель» вже давно працює з максимальною дбайливістю до використання природних ресурсів. Тепер і готелі регіону зможуть долучитись до сучасної системи очисних споруд. Даний об’єкт стане ще одним нашим внеском в екологічну чистоту регіону. В цьому сезоні ми додатково придбали 30 стаціонарних та 14 мобільних снігових гармат компанії «Technoalpin», 20 снігових гармат фірми «Mainiege» та 5 нових сніготрамбувальних машин Leitwolf від компанії «Prinoth». Все це дасть змогу ще більше покращити якість снігового покриву на курорті.

Прокат спорядження
В цьому сезоні обновлюємо і прокат спорядження. Вже в цьому сезоні до ваших послуг 300 комплектів лиж «Fisher» XTR-Sportster, 100 сноубордів «Salomon» Drift Rocker та Puls, 100 сноубордів «Rossignol» Angus Amptek, та 50 пар ковзанів «Graf». Нагадуємо, що тільки якісне прокатне спорядження є запорукою безпечного катання.

Навчання
ТК «Буковель» не лише популяризує гірськолижний відпочинок, але й всіма силами старається прививати культуру катання та розуміння персональної відповідальності за поведінку на схилах. Вже традиційними стали програми безкоштовного навчання від ТК «Буковель» та лижної школи. В цьому сезоні буде продовжена практика безкоштовного навчання катання на лижах та сноуборді. Запис на безкоштовні уроки буде здійснюватися згідно попереднього запису. Слідкуйте за інформацією на нашому сайті.

Безпека на трасах
Велику увагу було приділено безпеці на схилах. Додатково до вже існуючих засобів захисту ми придбали 4 км огороджуючої сітки та 2 км уловлюючої сітки.

Паркінги
Паркінги вже давно стали своєрідними інфраструктурними центрами курорту. В цьому сезоні суттєвих змін зазнає критий паркінг №1. Додатково до вже існуючих сервісів на паркінгу №1 як то каси, прокат спорядження, лижна школа, відділення банку, магазин спортивного спорядження, сувенірний магазин, кафе, супермаркет, інформаційний центр, будуть доступними ще два сервіси: автомобільна мийка та шино-монтаж. Окрім всього даний паркінг буде безкоштовним. Нагадаємо, що в цьому сезоні завдяки розбудові нових трас на витягу №1 тепер він ідеально підходить для катання початківців.Щодо інших паркінгів (критий паркінг №2, відкритий паркінг біля 7 витягу та паркінг біля витягу №14) то як і в минулому сезоні вони будуть платними. Вартість паркування від 20 грн. на день, в залежності від категорії транспортного засобу. Ще одним безкоштовним буде паркінг біля витягу №15. Нагадаємо, що плату за паркування автомобільного транспорт було введено для впорядкування транспортних потоків та рівномірного навантаження на інфраструктуру курорту. З 17:00 та до 06:59 всі паркінги курорту стають безкоштовними. Особливою приємністю це стане для гостей розважального центру «Бука», який кожного вечора гостинно відкриває для них свої двері на першому поверсі паркінгу №2.

Новий рік 2014 на Буковелі
Кажуть, як зустрінеш Новий Рік, так його і проведеш. Тому зустрічайте його на «Буковелі» в компанії співачки Тіни Кароль та інших зірок естради. Чудовий настрій та успіхи протягом усього подальшого року гарантовані.

Щоб залишити відгук, вам необхідно зареєструватися