Адреса

Казковий будиночок
Чернівецька обл., Вижницький район, с.Віженка, «Казковий будиночок». +38 (067) 417-39-24
Phones: +38 067 4173924, +38 (067) 417-39-24

Опис

Приватна садиба «Казковий будиночок» розташована в кінці села Виженка, за 50 м від центральної дороги, біля лісу. Неподалік протікає річка. На відстані 1,5 км знаходиться туркомплекс Перевал Німчич. Поряд є ресторан, сауна.

Відпочинок можливий круглорічно.

Садиба являє собою двоповерховий будинок. Всього є 6 просторих номерів. Вигоди на поверсі. Є кухня для користування та кімната  відпочинку з каміном. На другому поверсі розташований балкон з чудовим краєвидом...

Читати весь опис

Останні коментарі

анонім :

Ти дура неповнолітня. В розумній голові така беліберда навіть не може поміститися. Власниця ще в житті нікого не підселювала в зайняті кімнати. Зійди на землю. може ти під кайфом або вела себе, як остання шлюха, тому тобі і робили зауваження?
19.11.2012

Anonymous :

Будиночок справді казковий, але його власниця не дуже приємна персона, Відпочинок був би неперевершиним,якщо б її не зрозуміла поведінка. Мало того, що вона слідкувала за кожним кроком,лежачи розмовляла по телефону в наших кімнатах,де були всі особисті речі,непопереджуючи підселила якихось інших людей (уявіть собіі таку ситуацію: заходить зранку дівчинка до ванни, а з неї виходить дивний чоловік),коли ми дивились телевізор,переключала на той канал, який хоче дивитись сама,та ще й увірвалась до кімнати наполягаючи на тому, щоб ми негайно лягли спати, а коли ми відмовились, то почала обзивати, Погодьтесь, це ненормальна поведінка власниці з клієнтами!!! Я впевнена, що всі позитивні коментарі написані підставними людьми,або ж самою власницею!!! Спочатку,ця людина здавалась доброю та привітною, але потім зрозуміли яка вона насправді!!!
19.12.2011

Семья Дидковских :

Мы всем семейством довольно часто ездим отдыхать в «Казковий будиночок»!!! И мы очень довольны буквально всем. В доме очень хороший ремонт, все удобства, огромный телевизор в холле. Пейзаж просто супер. Хозяйка очень приятная женщина. Готовит очень хорошо. P.S Уважаемый Гузар:) хватит бред нести. Вы для начала хоть определитесь какого вы пола. А то в начале ты "отдыхал", а в средине не "поняла". Раздвоение личности что-ли? Или может ацетон не сын хозяйки нюхать любит, а вы? Не красиво такое о конкурентах писать!!!
22.06.2010

Мар'ян, Іра, Віталік, Катя,Рома,Антон : Дяка

Прівєтік, хочу спочатку послати всіх тих хто пише туфту- а не пішли б ви........ Відпочинок у хазяїнів просто супер милі і приємні, шо требе тим поможуть, ДЯКУЄМ ЗА СУПЕРОВИЙ ВІДПОЧИНОК!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
12.03.2010

альбина :

хотелось бы отдохнуть на новый год у вас.А сколько стоит проживание на сутки семье из 3 человек?
26.12.2009

Дивитися всі коментарі


Facebook