Розташована у Яремчі садиба «Бойківчанка» поєднує тихий спокійний відпочинок із можливістю легко опинитись у самому серці міста – одного з історичних та культурних центрів українських Карпат. Неподалік від садиби (всього 20 м) знаходяться ліс та річка, сувенірний базар, колиба, де можна пригоститися стравами національної кухні, вольєрне господарство. Все це створює додаткову зручність для гостей «Бойківчанки».

Садиба пропонує своїм постояльцям номери класів «люкс» та «напівлюкс» (двомісні). Всі апартаменти – з вигодами. У будинку на першому поверсі є хол, оздоблений у гуцульському стилі, сауна з приємною та зручною кімнатою для відпочинку, більярдна. На другому поверсі обладнано кухню-столову з усім необхідним приладдям: є холодильник, газова плитка, мікрохвильова піч, посуд, пральна машина, телевізор.

Дихати цілющим повітрям карпатських лісів та пити мінерально-оздоровчу воду з місцевих джерел (яка є постійно для гостей садиби) – це найкращий спосіб набратися наснаги за час відпустки. Затишні альтанки біля будинку – куточки для відпочинку після насиченого подіями дня. А для того, щоб цими подіями свій відпочинок наповнити, є можливість організувати екскурсії та походи.