Адрес

У Марички
пгт. Верховина, ул. Чорновола, 2 (03432)2-14-53, +380977911792
Phones: (03432)2-14-53, +380977911792

Описание

Частная усадьба "У Марички" предлагает отдыхающим разместиться в двухэтажном доме, где живут хозяева или в отдельном деревянном двухэтажном коттедже.

Дом. На первом этаже находится кухня, столовая , гостиная с телевизором и компьютером и санузел (туалет, умывальник, ванна).

На втором этаже - три двухместные и две трехместные комнаты ( в трехместных может разместиться 4 человека), а также санузел (туалет, умывальник, душ). В каждой комнате есть телевизор со спутниковым ТВ...

Читать все описание

Последние отзывы

Маша :

Відпочинок сподобався!!!! Були на початку травня, приїхали без попередження,повезло -було вільно.Дуже приємні люди-господарі котеджу, привітно зустріли, без затримок розмістили по кімнатах, надали не лише мангал і місце для стоянки, а й дрова, посуд для нашого пікніка і пригостили смачним травяним чаєм та найсмачнішим справжнім "гірським" медом власного бджільництва.На протязі всього нашого перебування в котеджі ми отримували не нав`язливе, проте щире, дбайливе обслуговування. Нашій маленькій донечці було де побігати, хоча було трохи нуднувато-немає нічого для дітей на подвір`ї ( в планах у господарів збудувати дитячий майданчик і ігрову кімнату, як я зрозуміла). В будинку ввечері по величезному TV вона дивилась мультфільми. В кімнатах чисто, нові меблі, свіжа білизна. Ще сподобалось те, що до перевану Німчич близенько,а дешевше в 2 рази, і немає тієї готельної атмосфери, а відчуваєш. ніби приїхав у свій власний будиночок у горах.( господарі спромоглися зробити так, що було відчуття ніби ми самі у будинку, і все у нашому розпорядженні) Дякуємо!!!!!
07.05.2012

Смотреть все отзывы


Facebook