Адрес

Росинка
Ивано-Франковскач обл., с.Мыкуличин,ул. Л. Украинки, 3. 8 050 5405589;
Phones: 8 050 5405589;, 8 050 5405589;

Описание

Усадьба “Росинка" находится в с. Мыкуличин, в стороне от центральной дороги. Представляет собой деревянный дом.

На первом этаже расположена кухня, санузел (душ, туалет, умывальник, стиральная машина). Есть две спаренных комнаты, которые подойдут для компании или семьи. Здесь есть три односпальных кровати, кресло, телевизор, трюмо, в другой комнате двуспальная кровать, шкаф. Также есть двухместная комната с раздельными кроватями...

Читать все описание

Последние отзывы

Оля : жахливий відпочинок

Жах. Власниця не гостиприємна, в будинку холодно. вода відключена, не дала можливості поснідати, розмовляти пошепки, ходити навшпиньки, а відпочиваючі за свої власні гроші "Хами і невиховане бидло". не відпочинок а суцільне нервове напруження.
19.11.2012

Оксана : жахливий відпочинок

Ви бажаєте жахливо відпочити виберіть садибу "Росинка". Вас зустріне холодний будинок, відсутність води, приготуйтесь сидіти на підлозі, бо ліжка будуть розстелені, з ранку поснідати Вам не дадуть , навіть не мрійте. Кожен крок контролює Ганна Василівна, як той ЦЕРБЕР. і саме цікаве, якщо їй щось не сподобається Ви можете покинути садибу навіть серед ночі.Дана господиня Вам розкаже, хто після себе не змив унітаз, і ви дізнаєтесь , яка Ви не вихована людина.
19.11.2012

Смотреть все отзывы


Facebook