SkiWorld.org.ua

активный отдых в Карпатах и горнолыжных курортах Украины и Европы

На Закарпатті байкери з’їли 300 літрів бограчу та бичка


2013-11-05 11:39:50 UTC

Міжнародний байкерський злет та рок-фестиваль «Music Bike Ukraine 2010», що проходив в Ужгороді 8-10 липня, відвідала рекордна кількість учасників – понад тисяча.

Як зазначив на прес-конференції 13 липня один з організаторів щорічного свята, член міжнародного байкерського клубу «Падонкі» Олександр Суханов, до Ужгорода приїхали 898 байкерів, з ними прибули ще близько 300 дівчат. Це найбільша кількість учасників зльоту за всі роки проведення фестивалю «Music Bike Ukraine 2010». Байкери приїхали із Словаччини, Польщі, Угорщини, Австрії, Німеччини, Росії, Білорусі, Молдови, Придністров’я. Двоє росіян їхали аж з Нижнєвартовска, тільки в один бік це 6000 км, – повідомляє кореспондент Zaxid.net.

Незважаючи на таку кількість учасників, розповів Олександр Суханов, цьогорічний фест виявився більш організованим за попередній. Запланована програма вдалася, на фестивалі виступили 18 гуртів. Наступного року байкери сподіваються запросити гурт «Би-2». Для всіх гостей зварили 300 літрів бограчу (суп, приготовлений із м'яса, солодкого перцю, меленої паприки, картоплі, моркви та спецій; страва угорської кухні, – ред.) та засмажили бичка.

Чтобы оставить отзыв, вам необходимо зарегистрироваться