SkiWorld.org.ua

активный отдых в Карпатах и горнолыжных курортах Украины и Европы

На території Львівської та Закарпатської областей пройшли змагання з автоперегонів, в яких взяли участь 17 екіпажів зі всієї України


2013-11-05 11:39:50 UTC

10 та 11 липня на території Львівської (Сколівський район) та Закарпатської областей відбулися змагання з автоперегонів, в яких взяли участь 17 екіпажів з багатьох областей України – Львівської, Київської, Івано-Франківської, Ужгородської, Одеської, Харківської. Про це ЗІК повідомили у прес-службі Львівської ОДА.

У гірських автоперегонах – чемпіонаті України «Львівський стандарт» в абсолютній першості призові місця посіли: І – Володимир Петренко (Київ), ІІ – Вадим Трутнєв (Ужгород), ІІІ – Микола Ільницький (Івано-Франківськ).

Призерами Ралі-Кубок України стали екіпажі: І – Валерій Горбань та Євгеній Леонов (Київ), ІІ – Володимир Петренко та Дмитро Яровенко (Київ), ІІІ – Антон Кузьменко та Дмитро Березний (Харків).

На змаганнях були присутні заступник голови Львівської облдержадміністрації Ліляна Гримська, начальник управління молоді та спорту Закарпатської облдержадміністрації Ярослав Свида, посадові особи Сколівського району.

Чтобы оставить отзыв, вам необходимо зарегистрироваться