SkiWorld.org.ua

активный отдых в Карпатах и горнолыжных курортах Украины и Европы

На Закарпатті відбудеться ковальський фестиваль «Гамора-2010»


2013-11-05 11:39:48 UTC

26-27 червня у селі Лисичово Іршавського району на Закарпатті вп’яте відбудеться щорічний Фестиваль ковальського мистецтва та етнічної музики «Гамора-2010». Організатори запевняють, що цього року фест буде ще більш насичений на події та акції.

Як повідомив кореспонденту Zaxid.net начальник відділу культури і туризму Іршавської РДА Василь Кузан, цього року на Гамору завітають продемонструвати своє мистецтво ковалі Росії, Білорусі та Угорщини, музичні гурти з Рівного, Івано-Франківська, Львівщини та Києва. Родзинками фесту мають стати виступи рок-гурту з Києва «Тіні в раю» та заслуженого артиста України Ярослава Музики. Крім того, на фестивалі проходитиме дегустація меду, бринзи та медовухи. Можна буде придбати вироби народних умільців та стати учасником підйому на полонину Кук.

Вперше у межах фестивалю у Лисові відбудеться пленер фотохудожників, участь вже підтвердили понад 10 членів Закарпатської спілки фотохудожників. За словами Василя Кузана, оргкомітет щорічного фестивалю «Гамора», який проходить у Лисичеві на Іршавщині, подав заявку на отримання статусу всеукраїнського фесту. Тільки за один день минулорічного свята Гамора фестиваль відвідали понад 6 тисяч гостей із Закарпаття та інших областей. Цього року мешканці Лисичова пройнялися ще однією масштабною ідеєю – повернути Гамору та місцевість біля неї до такого вигляду, який був сто років тому. Організатори планують для цього запросити фахівців з «Укрпроектреставрації». Місцеві депутати пропозицію підтримують, обіцяли допомогти і з грошима.

Чтобы оставить отзыв, вам необходимо зарегистрироваться