SkiWorld.org.ua

активный отдых в Карпатах и горнолыжных курортах Украины и Европы

У закарпатському селі Ділове відбудеться фестиваль «Тиса – молодша сестра Дунаю»


2013-11-05 11:39:48 UTC

Вже четвертий рік поспіль Україна, як і інші країни Дунайського басейну, долучається до святкування Дня Дунаю, нагадує Закарпаття.online. День Дунаю є спільним пан-європейським заходом, спрямованим на інформування і підвищення екологічної культури громадян, який започаткувала Міжнародна комісія з захисту р. Дунай.

В рамках святкування Дня Дунаю у басейні Тиси 27 червня 2010 р. відбудеться фестиваль «Тиса – молодша сестра Дунаю» на території с. Ділове Рахівського району Закарпатської області, біля пам'ятного знаку «Центр Європи».

Програма святкування буде включати в себе конкурс дитячої творчості «Тиса має талант» – демонстрація різних дитячих талантів, об'єднаних темою збереження водних ресурсів, загально-дунайський конкурс «Дунайський митець» – конкурс художніх виробів з матеріалів, знайдених на берегах річок, фотоконкурс «Зелена дія» – представлення діяльності дитячих екологічних бригад по збереженню і відновленню річок, змагання між районами щодо приготування рибної юшки «Тисянська юшка». В ході свята будуть проведені вікторини, а завершиться свято нагородженням переможців.

Загалом планується, що у цьому році у святі візьме участь близько 200 дітей з трьох районів Закарпаття: Рахівського, Тячівського та Берегівського, а також діти з Прикарпаття.

Свято відбудеться за підтримки Міжнародної Комісії з захисту р. Дунай, Закарпатського облводгоспу. Почесними гостями стануть представники Делегації Європейського Союзу в Україні.

Початок свята о 9 год. 30 хв.

Чтобы оставить отзыв, вам необходимо зарегистрироваться