SkiWorld.org.ua

активный отдых в Карпатах и горнолыжных курортах Украины и Европы

В Івано-Франківську цьогоріч очікують збільшення на 7% кількості туристів


2013-11-05 11:39:48 UTC

В Івано-Франківську розроблено туристичний календар культурно-мистецьких, спортивних і туристичних заходів, які відбудуться в місті у 2010 році. Відповідно до календаря, туристичні підприємства мають можливість попередньо розробляти програми перебування гостей.

Як повідомили Zaxid.net у прес-службі Івано-Франківської міської ради, на літній період 2010 року очікується приріст відпочивальників до 5-7% у порівнянні до аналогічного періоду минулого року. Реалізація запропонованих заходів відділом туризму, зокрема рекламно-маркетингові та інформаційно-організаційні, стимулюватиме діяльність туристичних фірм в місті, посилить взаємозв'язок туризму з іншими пріоритетними галузями соціального, економічного та культурного розвитку.

Туристам на літній період пропонується ознайомитися з етнографічними особливостями та культурною спадщиною міста і області, завдяки проведенню таких щорічних заходів, як фестивалі: «Свято Ковалів», «Карпатський вернісаж», «Полонинське літо», «Свято Хліба», «Porto Franko».

Чтобы оставить отзыв, вам необходимо зарегистрироваться