SkiWorld.org.ua

активный отдых в Карпатах и горнолыжных курортах Украины и Европы

На Чемпіонат з пейнтболу до Львова з’їдуться понад 30 команд


2013-11-05 11:39:47 UTC

19-20 червня у Львові пройде український етап Європейського чемпіонату з пейнтболу «Гранд Тур-2010». Про це повідомляє пре-служба Львівської міської ради. З країн Європи до Львова прибудуть понад 30 команд, повідомляє Львівський портал.

Україну на змаганнях представлятиме команда «Тріада» (вихованці львівського пейнтбольного клубу «Тріада»), що на міжнародних змаганнях представлена, як «Ukrainian Lions».

Запекла боротьба кращих європейських команд проводитиметься на стадіоні «Школяр» (вул. Вахнянина, 1, Погулянка). Урочисте відкриття змагань відбудеться у суботу, 19 червня, о 10.00 год. Судитимуть команди суддівська бригада Європейської Федерації пейнтболу «Euroref», головний суддя змагань – Ульріх Стар (Німеччина).

Ігри проходитимуть протягом двох днів на 2-х ігрових майданчиках у версії Х-бол Лайт П`ятірки за правилами Федерації пейнтболу Європи.

Найкращі команди Європи боротимуться за першість у категоріях: ПРО: формат V5, Мастерс: формат V5, Аматори: формат V4. Церемонія нагородження відбудеться у фінальний день змагань – 20 червня о 18.00.

Організатором турніру є перший віце-президент Федерації пейнтболу України Віктор Тогаєв за підтримки ЛОДА, ЛМР, Львівської митниці, УМСУ, ДАІ, МНС Львівської області та спонсорів.

Чтобы оставить отзыв, вам необходимо зарегистрироваться