SkiWorld.org.ua

активный отдых в Карпатах и горнолыжных курортах Украины и Европы

У Львові відбудеться Фестиваль європейського кіно


2013-11-05 11:39:47 UTC

17-23 червня у Львові триватиме Фестиваль європейського кіно. У межах фестивалю відбудуться кінопокази усіх 22 фестивальних стрічок. За традицією, у фестивалі бере участь і українська стрічка. Фестиваль європейського кіно представляє найповнішу картину сучасного кінематографа країн членів та кандидатів у члени ЄС.

Як повідомили Zaxid.net організатори, «Фестиваль Європейського Кіно» – найбільш різнопланова кінопідбірка, присвячена найновішим фільмам європейського виробництва. Проект, який пройшов у 2009-му році з повними аншлагами, цього літа повертається з новою масштабною програмою.

Фільми програми рекомендовані безпосередньо посольствами країн-учасників проекту. А картини, представлені в кіноогляді – володарі багатьох премій на міжнародних та національних кінофестивалях.

Країни-учасниці фестивалю цього року: Болгарія, Чехія, Данія, Німеччина, Ірландія, Греція, Іспанія, Франція, Італія, Литва, Люксембург, Угорщина, Нідерланди, Португалія, Румунія, Словенія, Фінляндія, Швеція, Великобританія, Словаччина, Туреччина, Україна.

Фестиваль Європейського кіно проходитиме: в Києві – 10 до 16 червня; у Львові – з 17 до 23 червня; в Херсоні – 22 травня. Всі фільми демонструються з англійськими та українськими субтитрами.

Організатори Фестивалю Європейського Кіно 2010: Представництво ЄС в Україні та компанія «Артхаус Трафік». За підтримки посольств та культурних центрів країн Європи.

Розклад сеансів та описи фільмів можна переглянути на сайті Артхаус Львів.

Чтобы оставить отзыв, вам необходимо зарегистрироваться