SkiWorld.org.ua

активный отдых в Карпатах и горнолыжных курортах Украины и Европы

У неділю Львовом пройде Європейський парад


2013-11-05 11:39:47 UTC

У рамках всеукраїнського проекту «Дні Європи в Україні» 13 червня о 14.00-15.00 на пл. Ринок у Львові відбудеться Європейський парад, участь у якому візьмуть студенти, школярі, представники молодіжних організацій, а також гості міста, – про це ЗІК повідомила Львівська міська рада, яка є співорганізатором дійства.

Розважатимуть глядачів актори Львівського театру історичної мініатюри, барабанщиці Міжрегіонального центру професійно-технічної освіти художнього моделювання і дизайну м. Львова, духовий оркестр «Сурми Галичини», актори на ходулях Львівського академічного духовного театру «Воскресіння», велосипедисти «Львівського Велоклубу», ретро-автомобілі авто-фан-клубу «ЗАЗ-КОЗАК», прапороносці, народні ансамблі танцю «Полонина», «Первоцвіт», «Вірність», гурт «К – 402», команди СТЕМ «Адреналін» та музичний дует Олега Корнила й Романа Кондура, колективи національних культурних товариств.

Окрім того, 12-13 червня відбудеться перше міжнародне спортивно-туристичне ралі антикварних автомобілів у Львові «Запорозькі забави з Левами 2010». У рамках святкування Днів Європи в Україні – 2010 відбудеться урочисте підписання Меморандуму про співпрацю та спільне проведення фестивалів ретро-автомобілів клубів України, Польщі та Словаччини.

Подібні фестивалі ВМГО «Європейська молодь України» організовує в Києві, Миколаєві, Севастополі дляінформування та популяризація ідеї європейської інтеграції України, ознайомлення громадськості з діяльністю європейських інституцій в Україні. Намір організувати Європейський парад підтримали Єжи Бузок, аташе представництва ЄС в Україні, координатор Днів Європи в Україні Давід Стулік. За словами координатоа заходу у Львові, голови ЛМО ВМГО «Європейська молодь України» Олександра Присяжного, фінансовим партнером проекту «Дні Європи в Україні – 2010» є МФ «Відродження».

Чтобы оставить отзыв, вам необходимо зарегистрироваться