SkiWorld.org.ua

активный отдых в Карпатах и горнолыжных курортах Украины и Европы

Goran Bregovic, Океан Ельзи та IAMX на фестивалі Stare Misto у Львові


2013-11-05 11:39:45 UTC

Перший цьогорічний open-air України рок-фестиваль Stare Misto 2010 прогримів. Близько 12 годин музики, драйву, шаленості та «відриву» для львів’ян та гостей міста забезпечили цього року організатори.

Цьогоріч на фестиваль приїхали DJ Scratchy, британці The Urban Voodoo Machine, шалені хлопці з канади The Dreadnoughts, британський гурт IAMX, музикант та композитор Goran Bregovic зі своїм оркестром Wedding and Funeral Band та легенди української рок-сцени «Океан Ельзи», яка виступом у Львові розпочала українську частину туру в підтримку альбому «Dolce Vita».

Першою групою, що виступала в рамках фестивалю були The Urban Voodoo Machine з Великобританії. Запальна музика, імпровізовані театральні шоу, вихід соліста гурту Paul-Ronney Angel до публіки стало справді чудовим початком фестивалю, і гурт гідно під бурхливі оплески виходив на біс.

Мукачево.net із посиланням на kultura.lviv.ua розповідає, що після свого виступу музиканти «пішли в народ»: роздавати автографи, фотографуватися з публікою на пам’ять, слухати інших гуртів-гостей фестивалю.

Чтобы оставить отзыв, вам необходимо зарегистрироваться