SkiWorld.org.ua

активный отдых в Карпатах и горнолыжных курортах Украины и Европы

У Львові до Дня Європи буде парад


2013-11-05 11:39:44 UTC

У межах святкування Днів Європи в Україні у Львові пройде Європейський парад. Урочисте свято заплановано на 13 червня.

Як повідомили Zaxid.net у Львівській міській раді, Європейський парад – це Всеукраїнська акція, яку ВМГО «Європейська молодь України» організовує за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» та місцевих органів влади. Захід має акцентувати увагу населення до євроінтеграційної спрямованості України.

Акція передбачає багато цікавих розважальних заходів: інформування про держави-члени ЄС, театралізовані виступи, танці і пісні різних європейських народів. 13 червня у Львові у межах загальноукраїнського святкування Днів Європи в Україні – 2010 відбудеться урочистий Європейський парад у форматі пішої ходи, який організовує ВМГО «Європейська молодь України» спільно з Львівською міською радою. Загалом святкування Днів Європи в Україні–2010 охоплює 4 міста: Київ, Миколаїв, Севастополь та Львів.

Захід має сприяти популяризації ідеї європейської інтеграції України. Парад зумовить більшу зацікавленість львів’ян Європою, як об’єктом зовнішньополітичної інтеграції. Програма параду передбачає багато цікавих заходів: соціологічне опитування на тему «Молодь – рушійна сила країни. Чи здатна сучасна молодь внести вагомий внесок в Євроінтеграцію України»; фестиваль графіті – «Україна одна із ланок Євросоюзу»; проведення тематичних виставок фото – «Львів – це архітектурний еталон Європи в Україні»; парад центральною частиною міста, в якому візьмуть участь вершники з прапорами України та ЄС, оркестр, театр на ходулях, прапороносці тощо. Також парад відвідають офіційні представники органів державної влади, органів місцевого самоврядування, європейських інституцій, посольств. Усі охочі можуть долучитись до святкування і взяти участь у параді.

Чтобы оставить отзыв, вам необходимо зарегистрироваться