SkiWorld.org.ua

активный отдых в Карпатах и горнолыжных курортах Украины и Европы

Гірськолижний комплекс «Драгобрат» виставили на продаж


2013-11-05 11:39:44 UTC

Компанія «Драгобрат», один з основних операторів гірськолижного туркомплексу «Драгобрат» в Карпатах, керуюча житловими об'єктами і всіма підйомниками на курорті, виставила бізнес на продаж.

Як уточнили представники продавця, полтавського бізнесмена Юрія Бідного, на продаж виставлені житловий комплекс – готель і котеджі, ресторани, традиційна інфраструктура, – лижна школа, прокат спорядження та підйомники. Останній актив є найбільш привабливим. Як відзначають учасники ринку, експлуатація канатно-буксирувальних доріг, а зовсім не доходи від проживання туристів, генерує основну частину грошових потоків курорту. У середньому за сезон в долині Драгобрат здійснюється 500 тис. підйомів при середній ціні в 5 грн. На сьогодні на курорті працює чотири підйомника, а їх максимальна пропускна здатність складає 1 тис. осіб на годину.

Заявлена ціна продажу туркомплексу становить $ 6 млн, повідомляє Закарпаття.online.

Проте, продавши курорт в Карпатах, Юрій Бідний не піде з туристичного бізнесу. Він має намір розвивати альтернативний проект – гірськолижний комплекс «Сорочине Яр» у селі Петрівка Полтавської області.

Довідка

Курорт «Драгобрат» – сама високогірна гірськолижна база України. Він розташований на висоті 1400 м над рівнем моря, що забезпечує постійний сніговий покрив з грудня по травень. За даними метеостатистики, за останні 30 років відсутність снігу зимою на гірськолижному курорті «Драгобрат» не спостерігалося. «Коли на інших курортах немає снігу, на «Драгобраті» можна кататися. Навіть зараз там є сніг. Також на «Драгобраті» дуже рано починається сезон – кататися починають вже у листопаді», – відзначає адміністративний директор громадської організації «Український гірськолижний клуб» Роман Калінін. До мінусів відносяться погані – навіть по карпатським мірками – дороги і відособленість місця розташування.

Чтобы оставить отзыв, вам необходимо зарегистрироваться