SkiWorld.org.ua

активный отдых в Карпатах и горнолыжных курортах Украины и Европы

Новий туристичний шлях «Вівчарство та скотарство Закарпаття» розробляє кафедра туризму УжНУ


2013-11-05 11:39:43 UTC

Новий туристичний шлях Вівчарство з покон віків було традиційним народним господарством на Закарпатті, сьогодні, туризм активно сприяє відродженню традицій.

Як повідомив зав.кафедрою туризму УжНУ доц. Федір Шандор, протягом травня - червня фахівцями кафедри туризму, лабораторією моделювання та проектування туристичних продуктів буде розроблено концепцію створення туристичного шляху «Вівчарство та скотарство Закарпаття», а також вивчення можливості створення музею.

«Ми переконані, що дані туристичні продукти стануть цікавими для туристів, та доповнять перелік існуючих видів туризму на території Закарпаття», – повідомив пан Шандор Закарпаття.online.

Як повідомив керівник «Туристично-інформаційного центру Закарпаття» Олександр Коваль, продукцію вівчарства Закарпаття споживають сотні тисяч жителів нашого краю, та сотні тисяч туристів. Маємо чим гордитись, зокрема фестиваль «Гуцульска бринза» у м. Рахів, відвідують десятки тисяч гостей краю, тим самим допомагаючи селянам продавали їх продукцію. А за це, селяни отримують гроші. Успішними є і десятки гастрономічних фестивалів протягом року, де так само продається продукція вівчарства. Окрім молочної продукції, попитом користується і побічна продукція, зокрема гуні – верхній одяг. Ми переконані, що створення туристичного шляху «Вівчарство та скотарство Закарпаття» зможе підсилити зацікавлення до регіону не тільки туристів, але й окремих інвесторів, адже, вже незабаром, турист шукатиме продукцію під місцевим туристичним брендом.

Чтобы оставить отзыв, вам необходимо зарегистрироваться