SkiWorld.org.ua

активный отдых в Карпатах и горнолыжных курортах Украины и Европы

У Закарпатті з’явиться «смачний» маршрут


2013-11-05 11:39:43 UTC

Закарпатські кондитери разом з кафедрою туризму УжНУ невдовзі презентують нову туристичну родзинку маршрут «Солодке Закарпаття». Закарпаття здавна славиться своїми гастрономічними традиціями і недаремно тут створено та вже функціонує «Закарпатський гастрономічний туристичний маршрут».

«Смачний» маршрут проходить через угорську кухню, далі увазі гурманів пропонують словацьку й чеську, румунську, циганську, єврейську та власне закарпатську кухні. Всі ці кулінарні надбання різних народів вже давно стали своїми на Закарпатті й увійшли до єдиного кулінарного ансамблю краю. Але оскільки кухня явище різнобарвне – незабуваймо про фанки, чевриги, богачі, кіфлики, палачінти, знамениті «Добош» та «Шомлої галушко», «Естергазі» та «Ріго Йончі», то і було вирішено групою практиків-кулінарів що представляють десертне обличчя закарпатської гастрономії створити відокремлений маршрут «Солодке Закарпаття» для закарпатців та гостей краю.

Керівники кількох закладів (кафе-цукрарня «Августин» (Ужгород), велнес-отель «Унгварський» (Ужгород), ресторація «Ренесанс» (Хуст) разом з кафедрою туризму УжНУ розпочали роботу над презентацією туристичного маршруту «Солодке Закарпаття». Під час подорожі цим маршрутом Ви можете замовити найрізноманітніші солодкі подарунким для себе та своїх гостей: торти на різноманітну тематику, кондитерські вироби, десертні столи, фруктові столи, десертні SPA i wellness, десертну анімацію та десертні сюрпризи від організаторів маршруту.

До прикладу, повідомив Антон Гаупт, відвідувачі східної частини Закарпатття мають змогу поринути у солодкий світ кондитерської «Ренесанс», що на сьогодні є найкращою кондитерською в регіоні. Ми, акцентує Антон Антонович займаємося виробництвом власної продукції вже понад 12 років. Реалізовуючи десерти власного виробництва, за традиційними для Закарпаття німецькими, угорськими, словацькими рецептами у нашому кафетерію такий тривалий час, працівники «Ренесансу» мали змогу досконало вивчити смаки наших клієнтів, для того щоб мати змогу задовольнити найвибагливіші побажання.

Кондитерські вироби від ужгородської кафе-цукрарні «Августин», виготовляються за традиційною рецептурою, із використанням секретів домашньої випічки. Роман Боднар стверджує, що завжди намагається бути першим і випускати тільки якісні кондитерські вироби із натуральних компонентів, завдяки чому і досягнуто таких високих результатів. Нашу продукцію цінують за хороший смак, збережену традицію угорської та німецької десертної кулінарії і, звичайно, відмінну якість.

В свою чергу, константує Іван Волошин, велнес-отель «Унгварський» розширює діапазон маршруту «Солодке Закарпаття» релакс-послугами: шоколадна ванна, шоколадний масаж, шоколадне обгортування, і на додаток популярна у комплексі дегустація сирів (в Європі сири відносяться до десертів) та різних видів меду.

І як підсумовує Мукачево.net, фахівці кафедри туризму Ужгородського національного університету обіцяють невдовзі представити на розсуд закарпатців та гостей краю структуризований маршрут «Солодке Закарпаття».

Чтобы оставить отзыв, вам необходимо зарегистрироваться