SkiWorld.org.ua

активный отдых в Карпатах и горнолыжных курортах Украины и Европы

Не без пригод туристи підкорюють Говерлу


2013-11-05 11:39:43 UTC

4 травня о 16:30 год. рятувальники Ворохтянського гірського пошуково-рятувального пункту в складі 6 чоловік виїжджали на проведення аварійно-рятувальних робіт в районі гори Говерла. Як з’ясувалося, 56-річна мешканка м. Львова під час спуску з г.Говерла посковзнулась і травмувала ногу. Травмована туристка не змогла далі самостійно рухатись і звернулася за допомогою до рятувальників. Працівники Ворохтянського гірського пошуково-рятувального пункту, які прибули до місця пригоди, надали потерпілій першу долікарську допомогу та транспортували її до тимчасового місця перебування – на спортивну базу «Заросляк».

Як повідомляє Правда.if.ua, того ж дня, ввечері, о 21:10 год. до ворохтянських гірських рятувальників знову поступило повідомлення з проханням надання допомоги. Цього разу, під час спуску з г. Говерла, відстав від групи та заблукав 44-річний мешканець Одеси. Схвильовані товариші, помітивши відсутність свого колеги, одразу ж зателефонували до рятувальників. Вже кількома годинами по тому рятувальники МНС знайшли заблукалого одесита і допомогли йому дістатися тимчасового місця перебування групи – спортивної бази «Заросляк».

Портал здорового та активного відпочинку «Світ лиж» нагадує всім, хто вирушає в гори: стихія не пробачає помилок, будьте максимально обережними, підготовленими – у підготовці консультуйтеся у місцевих туристичних центрах і пунктах рятівників, користуйтеся послугами професійних гідів, перед виходом у гори реєструйтеся на рятівних пунктах. Бажаємо всім безпечного та незабутнього відпочинку.

Чтобы оставить отзыв, вам необходимо зарегистрироваться