SkiWorld.org.ua

активный отдых в Карпатах и горнолыжных курортах Украины и Европы

Drag Racing – 2010: одержимі швидкістю


2013-11-05 11:39:43 UTC

На один день позмагатися у швидкості до Мукачева з’їхалися автолюбителі з усіх-усюд. 2 травня 2010 року в Мукачеві відбулося відкриття сезону з дрег-рейсингу. На на території колишнього військового аеродрому зібралися любителі швидкої їзди і глядачі, які мали можливість відчути рев потужних моторів, категорії яких були від 1.3 до 6.3 літра.

Попередньо були заплановані заїзди у трьох категоріях. Проте переможці визначилися тільки у двох. У заїзд третьої категорії був заявлений тільки один автомобіль – Mercedes, але мабуть інші учасники побоялися позмагатися з потужним форсованим двигуном цієї автівки.

У першій категорії, де змагалися автівки з об’ємом до 1,6 см3, перемогу отримав водій на ВАЗ 2101. Найшвидшою в категорії автівок з об’ємом до 2,2 см3 стала Skoda Octavia.

У цілому зібралося близько 50-ти учасників і до 7 тисяч глядачів, які приїхали не тільки із Закарпаття, а й з інших міст на авто з номерами інших регіонів, повідомили організатори змагань. Учасники були як на вітчизняних автомобілях з поліпшеними характеристиками, так і на престижних дорогих авто, серед яких були Mercedes AMG Coupe, Cadillac Escalade, Ford Mustang, WV Scirocco, Chrysler C300, BMW X5 та інші.

У найближчому майбутньому планується організація нових змагань, у тому числі не тільки по дрегрейсингу, але і з автослалому, відмічає Мукачево.net.

Чтобы оставить отзыв, вам необходимо зарегистрироваться