SkiWorld.org.ua

активный отдых в Карпатах и горнолыжных курортах Украины и Европы

У Чернівцях пройде чемпіонат Європи з мотокросу


2013-11-05 11:39:42 UTC

У Чернівцях на трасі Міжнародного спортивного центру «Суперкрос» 1-2 травня відбудеться другий етап чемпіонату Європи з мотокросу в найпотужнішому класі мотоциклів – до 650 кубічних сантиметрів.

Як повідомили Zaxid.net у Чернівецькій ОДА, Європейський мотоциклетний союз (UEM), до складу якого входять 47 країн, щорічно проводить багатоетапні чемпіонати Європи з мотокросу. Рішенням Конгресу UEM Україна отримала право приймати такі великі та престижні змагання.

У кожному класі чемпіонату Європи беруть участь тільки 8 найкращих спортсменів від кожної країни. Змагання складаються з двох кваліфікаційних та двох фінальних заїздів. 1 травня з 10.00 розпочнуться тренування та кваліфікаційні заїзди, а у неділю пройдуть тренування (з 9.00) та змагання (з 13.00).

У другому етапі чемпіонату Європи з мотокросу візьмуть участь команди з десяти країн: Польщі, Росії, Нідерландів, Німеччини, Іспанії, Білорусі, Чехії, Італії, Литви та України. Збірна команда України боротиметься за місце на європейському та світовому п’єдесталі, а українські вболівальники отримають можливість спостерігати цю безкомпромісну боротьбу та підтримати наших спортсменів.

Чтобы оставить отзыв, вам необходимо зарегистрироваться