SkiWorld.org.ua

активный отдых в Карпатах и горнолыжных курортах Украины и Европы

У Львові відбудеться І Всеукраїнський арт-фестиваль без жодних обмежень


2013-11-05 11:39:42 UTC

Близько 20 авторських мистецьких проектів (фото, живопис, інсталяції, графіті, музика, література тощо) та майже 100 учасників зі всієї України збере у Львові Перший український вільний фестиваль мистецтва «Скандальний Цех» на початку травня. Розповідають Карпати.info із посиланням на ЗІК.

За словами куратора фестивалю Єгора Лебедєва, ідеєю Першого українського вільного фестивалю мистецтва «Скандальний Цех» фестивалю є створення максимально необмеженого творчого простору для його учасників та глядачів. Фестиваль, організований галереєю мистецтв «Primus» спільно із фото-клубом «Ч/Б.5х5» та концепт-простором «Рудий пес» на вул. Залізничній, 20 у Львові, заперечує будь-які форми обмеження і цензури у творчості.

Учасником може стати кожен вільний художник – скульптор, фотограф, музикант, коваль, кераміст. А до спільного знаменника експозицію зведе дизайнер Андрій Роюк. Як пояснив куратор фестивального фотопроекту Костя Смолянінов, жодних фахових, жанрових, вікових чи гендерних обмежень участі у фестивалі нема. «Слід просто прийти і розмісти на стінах «Фабрики» будь які свої фотографії. За два тижні їх побачать всі, кого цікавить нове, актуальне і креативне, тому що ми працюємо без цензури. Починаючи від 28 квітня кожен може прийти розмістити свої фотки – нікого не питаючи і не попереджаючи. Головне: не виходити за межі виділеного простору».

Чтобы оставить отзыв, вам необходимо зарегистрироваться