SkiWorld.org.ua

активный отдых в Карпатах и горнолыжных курортах Украины и Европы

Львовом курсуватиме екскурсійний чудо-бус


2013-11-05 11:39:41 UTC

6 квітня у Львові у перший рейс відправився екскурсійний чудо-бус. Як поінформував керуючий партнер компанії «ЧудоТур» Лев Підлісецький, за задумом екскурсійний маршрут чудо-буса має доповнити маршрут чудо-поїзда. Перший курсує центральною частиною Львова, а чудо-бус надасть можливість мешканцям та гостям міста краще познайомитися із ще маловідомими принадами Львова.

Л. Підлісецький зазначив, що компанія розглядає чудо-бус і чудо-поїзд як взаємодоповнюючі для організації регулярних екскурсійних турів Львовом. За його інформацією, перший чудо-бус придбано за понад 0,5 млн грн у Празі. Очікується, що другий привезуть до Львова у вересні. Загалом компанія розраховує на окупність проекту за 4-5 років.

Розробник маршруту, кандидат історичних наук Орест Лельо поінформував Zaxid.net, що маршрут чудо-буса пролягає місцями, куди більшість туристів не доходить. «Переважна більшість туристів відвідує лише центральну частину Львова, середмістя, а до районів, куди їде чудо-бус, не доходять. Проте там можна оглянути і дізнатися про пам’ятки, що є невід’ємною частиною історії нашого міста». За його словами, маршрут чудо-буса починається на вул. Підвальній і охоплює вулиці Лисенка, Личаківську, Мечнікова, Левицького, Зелену, Стрийську, Франка, Бандери, Митрополита Андрея, площу біля Головного залізничного вокзалу, Городоцьку, Шевченка, Клепарівську, Джерельну, проспект Чорновола, Свободи, Замарстинівську, Хмельницького, Кривоноса, й повертається на Підвальну.

Головний спеціаліст відділу туризму і рекреації Львівської міської ради Галина Гриник акцентувала: «У Львові відбувається дуже багато атракцій. Ми представляємо Львів як столицю фестивалів. Щороку Львів відвідує біля 1 млн осіб. Ми сподіваємося, що вони матимуть на що подивитися, і як подивитися. Дуже важливою забезпечити можливість легко дістатися до туристичних атракцій». Вона додала: «На традиційні львівські свята до нас прибуває біля 10 тис. туристів. Великдень – це свято, коли до Львова з’їжджаються як гості, так і ті, хто має зі Львовом особисті зв’язки, приїздить до родини. За попередніми оцінками, на великодні свята цього року завітало біля 15 тис. гостей».

Чтобы оставить отзыв, вам необходимо зарегистрироваться