SkiWorld.org.ua

активный отдых в Карпатах и горнолыжных курортах Украины и Европы

У фестивалі «Трускавецький Драйв» візьмуть участь парашутисти, які приземлилися на Північному полюсі


2013-11-05 11:39:41 UTC

У фестивалі екстремальних видів спорту «Трускавецький Драйв-2010», який проходитиме 17-18 квітня, візьмуть участь українські парашутисти, які приземлилися на Північний полюс в 2000 році, таким чином прославляючи Україну на світовому рівні. Про це повідомляє сайт бальнеологічного курорту Трускавець із посиланням на ЗІК.

Зараз йде підготовка до проведення фестивалю. Проводиться робота з його учасниками, визначається кількість. Вже дали згоду на участь у змаганнях спортсмени з Польщі, Росії та Молдови.

Основна мета проведення фестивалю екстремальних видів спорту «Трускавецький Драйв-2010» – пропагування здорового способу життя. Завдяки цьому фестивалю Трускавець може стати міжнародним центром з проведення змагань з екстремальних видів спорту. Географічне розташування дозволяє тут розвивати велосипедний спорт, який є екологічно чистим видом спорту.

Фестиваль екстремальних видів спорту «Трускавецький Драйв-2010» присвячений всесвітньому Дню авіації і космонавтики, Дню працівників ракетно-космічної галузі України та десятій річниці десантування українських парашутистів на Північний полюс. Фестиваль проходить під патронатом міського голови Трускавця Лева Грицака.

Чтобы оставить отзыв, вам необходимо зарегистрироваться