SkiWorld.org.ua

активный отдых в Карпатах и горнолыжных курортах Украины и Европы

Сакура-фест почнеться 24 квітня!


2013-11-05 11:39:41 UTC

Ви хочете побувати на прийомі у графа Сакури в Ужгородському замку?

Ви хочете шквал мистецьких заходів?

А співочу зірку хочете?

Усе це буде, обіцяє «Колиба» – портал про Закарпаття!

Ужгород – місто-сад. Коли сад розквітає, він манить до себе усіх, незалежно від віку і статі, своїми барвами та ароматом. Цього річ, усі хто приїде до Ужгорода наприкінці квітня, потраплять у сад Японської вишні, сповнений різноманітних атракцій та автентичних цікавинок.

ІІ Міжнародний музично-творчий «Сакура-Фест-2010» стартує 24 квітня.

Цього року в програмі фестивалю – низка розважальних, мистецьких, екологічних та інших акцій.

Це посадка Алеї Сакур – започаткована ужгородцями минулого року на Православній набережній. До 2020 року, ця алея має стати найдовшою сакуровою алеєю в Європі.

«Вечори під сакурою» – серія заходів, де можна відчути камерність, драйв, коли можна побувати на прийомі у самого Графа Сакури, побачити театр, почути дитячий сміх, разом потанцювати та посміятися, насолодитися красою, серед якої нам поталанило жити.

В рамках Фестивалю відбудеться показ кінострічок легендарного всесвітньо відомого сербського кінорежисера боснійського походження Еміра Кустуріци, нагородженого Європейськими кінофестами, включаючи дві «Золоті пальмові гілки» фестивалю в Каннах.

У програмі: «Час циган», «Андеграунд», «Чорна кішка, білий кіт», «Життя як чудо», «Арізонська мрія».

У рамках Свята сакури відбудуться конкурси дитячого малюнка, конкурс фотографів, сакура-пленер.

13 травня у рамках фестивалю відбудеться концерт, організований Чемпіонами світу, Студією сучасного танцю «Бліц» за участі відомих українських колективів сучасної хореографії, а також фіналістів шоу 2Танцюють всі – 2».

І звичайно ж, концерт спеціально запрошеної зірки.

Сакури з’явилися в Ужгороді у 20-і роки ХХ-ого століття, коли він став столицею підкарпатського краю. Тоді в Ужгороді був розбудований новий урядовий квартал, який тепер вважається за один з кращих зразків європейської адміністративної архітектури. Однію з прикрас нового кварталу стали сакури, саджанці яких були привезені чехословацькими ботаніками з Праги. Фахівці дійшли висновку, що закарпатський клімат є вельми сприятливий для плекання сакур.

Тепер Сакура є невід’ємною складовою життя більшості ужгородців. Наразі в Ужгороді росте понад тисяча японських вишень, при чому не лише в центрі, а майже у всіх районах міста.

Чтобы оставить отзыв, вам необходимо зарегистрироваться