SkiWorld.org.ua

активный отдых в Карпатах и горнолыжных курортах Украины и Европы

У Львові наречені битимуться тортами


2013-11-05 11:39:41 UTC

Львівський портал нагадує, що парад наречених пройде у Львові 8 травня. Як розповів під час прес-конференції організатор акції Дмитро Гломбінський, до участі запрошують усіх львів’янок у весільних сукнях незалежно від віку та сімейного статусу.

Новинкою цьогорічного параду стане участь наречених в автентичному історичному весільному вбранні. Крім цього, організатори запропонують найвідчайдушнішим учасницям взяти участь у боях тортами.

Як розповів Дмитро Гломбінський, наразі до участі у параді зареєструвалось близько 35 наречених, проте загалом очікують понад сотню учасниць. Серед них оберуть пані наречену-2010, яка стане символом цьогорічного параду та вважатиметься першою нареченою Львова.

За словами організаторів, можливість стати учасницею параду матимуть і справжні наречені, які цього дня одружуватимуться. Красуні матимуть можливість долучитися до почесної ходи у центрі Львова.

Гостем цьогорічного параду наречених у Львові стане український письменник Володимир Даниленко, який презентуватиме львівським молодицям свій новий роман «Кохання у стилі бароко».

Після Львова паради наречених пройдуть в Тернополі, Луцьку, Рівному, Чернівцях та Івано-Франківську.

Для участі в параді нареченим необхідно зареєструватися на сайті walkbride.com.

Чтобы оставить отзыв, вам необходимо зарегистрироваться