SkiWorld.org.ua

активный отдых в Карпатах и горнолыжных курортах Украины и Европы

27 червня 2010 р. фестиваль «Тиса – молодша сестра Дунаю»


2013-11-05 11:39:41 UTC

Вже четвертий рік поспіль Україна, як і інші країни Дунайського басейну долучається до святкування Дня Дунаю. День Дунаю є спільним пан-європейським заходом, спрямованим на інформування і підвищення екологічної культури громадян, яке організовує Міжнародна комісія з захисту р. Дунай. В рамках святкування Дня Дунаю у басейні Тиси 27 червня 2010 р. заплановано проведення фестивалю «Тиса – молодша сестра Дунаю» на території с. Ділове Рахівського району Закарпатської області, біля пам’ятного знаку «Центр Європи». Повідомляє «Вестник Туринформа».

Програма святкування

– Загально-дунайський конкурс «Дунайський митець» – конкурс художніх виробів з матеріалів, знайдених на берегах річок. Всі вироби будуть представлені у формі виставки на фестивалі.

– Фото конкурс «Зелена дія» – представлення діяльності дитячих екологічних бригад по збереженню і відновленню річок. Всі фотозвіти будуть представлені у формі виставки на семінарі.

– Конкурс дитячої творчості «Тиса має талант» – демонстрація різних дитячих талантів, об’єднаних темою збереження водних ресурсів. Цей конкурс стане основою запланованого фестивалю.

– Спортивне змагання-естафета «Тисянська хвиля» – пробіг вздовж річки (місце буде визначено пізніше).

– Змагання між районами щодо приготування рибної юшки «Смачно».

В ході свята будуть проведені вікторини, а завершиться свято нагородженням переможців та традиційним солодким столом для всіх учасників.

Загалом планується, що у святі візьме участь близько 200 дітей з трьох районів Закарпаття: Рахівського, Тячівського та Хустського, а також діти з Прикарпаття. Будуть запрошені дитячі колективи з Румунії. Свято відбудеться за підтримки Закарпатської обласної адміністрації, Міжнародної Комісії з захисту р. Дунай, Міністерства охорони навколишнього природного середовища України. Почесними гостями стануть представники Делегації Європейського Союзу в Україні. Головними організаторами є Закарпатська обласна організація Всеукраїнської екологічної ліги, Закарпатський облводгосп та Рахівська районна адміністрація, Кафедра туризму УжНУ, Товариство соціокультурного розвитку Панонія. Головним спонсором виступає компанія Кока-кола.

Чтобы оставить отзыв, вам необходимо зарегистрироваться