SkiWorld.org.ua

активный отдых в Карпатах и горнолыжных курортах Украины и Европы

Віртуальні екскурсії Львовом відбули понад три тисячі осіб


2013-11-05 11:39:40 UTC

Понад три тисячі користувачів інтернету завантажило екскурсії у mp-3 форматі, які нещодавно з’явилися на сайті VisitLviv.net, повідомляє Львівський портал. Екскурсії складаються з маршрутів центральною частиною міста – «Львів стародавній» та «Львів за дві години». Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

«Аудіо-екскурсії у такому форматі виявилися потрібними для гостей міста, і це нас дуже тішить. Наші колеги з Центру туристичної інформації розповідають, що кожного дня їх запитують про ці екскурсії і відвідувачі або їх собі записують на флешки чи плеєри, або качають з сайту VisitLviv.net», – розповів представник відділу промоції міста ЛМР Ярема Дух.

Зараз відділ промоції міста та команда сайту працює над новими екскурсіями. Наступні екскурсії будуть присвячені «Львівському Корзо» (прогулянка від Оперного театру до пам’ятника Грушевському) та окремим вулицям. Тексти готує відомий львовознавець Ілько Лемко, а оформлює і записує їх команда сайту VisitLviv.net. Водночас проводиться озвучування існуючих екскурсій ще чотирма найзатребуванішими мовами – англійською, польською, російською та німецькою.

Чтобы оставить отзыв, вам необходимо зарегистрироваться