SkiWorld.org.ua

активный отдых в Карпатах и горнолыжных курортах Украины и Европы

Карпати через призму фотооб'єктиву


2013-11-05 11:39:40 UTC

Карпати в об’єктиві Станіслава Крижевського

У регіональному історико-краєзнавчому музеї Гуцульщини у Верховині відкрито фотовиставку «Українські Капати» Станіслава Крижевського — кінорежисера, кінооператора, письменника та дослідника стародавніх символів та традицій, міфів українського народу, зокрема Гуцульщини. Авторські світлини відображають культуру, побут і традиції гуцулів, краєвиди Верховинщини та Косівщини. Про це повідомила Івано-Франківська ОДТРК.

Тисменичанин Богдан Мохняк презентував свою першу персональну виставку світлин

Понад 10 років тисменичанин Богдан Мохняк мандрував «карпатськими стежками» з фотоапаратом в руках, зазначає ТРК «Вежа». І недаремно. Як результат – 333 фотосвітлини, які відтворюють життя рідного краю. Тут карпатські пейзажі, які милують око, церковні куполи, святкування Великодня – сповнені духовності. А ще – портрети звичайних сільських людей, які віддзеркалюють гуцульські звичаї та традиції. Кожна фотографія – це окрема історія. Тому обрати улюблену – доволі важко, зізнається митець.

Навчитися фотографувати може кожен. Утім знайти оригінальний кадр, який розкаже про потаємне – нелегко, – зізнається Богдан Мохняк. Треба вміти бачити прекрасне і головне – спіймати фотомить.

На виставці представлена лише частина фоторобіт. А символічне число 333 фотографії про життя Карпат – зібрані у фотокнизі. Творчість прикарпатського фотографа вже оцінили мистецтвознавці.

«Карпатськими стежками» – це єдиний на Прикарпатті туристичний фотоальбом. Його наклад – 1000 примірників. Придбати фотокнигу можна на поличках книгарень і в туристичних центрах міста та області.

Чтобы оставить отзыв, вам необходимо зарегистрироваться