SkiWorld.org.ua

активный отдых в Карпатах и горнолыжных курортах Украины и Европы

Фестивальний регіон


2013-11-05 11:39:40 UTC

У Львівській області зареєстровано 650 екскурсоводів та гідів. На 1 січня зареєстровано 321 суб’єктів підприємницької діяльності у галузі туризму, 196 – турагентів, 125 туроператорів, з них – 12 – займаються внутрішнім туризмом. Про це 25 березня на звіті управління культури і туризму Львівської облдержадміністрації повідомила головний спеціаліст відділу мистецтва і туризму управління культури та туризму Львівської ОДА Оксана Погоріло.

За її словами, минулого року Львівщину відвідали туристи із 45 країн світу, найбільше приїжджали із Польщі, Білорусі, Латвії, Росії, Австрії, Німеччини, Франції, США, Азербайджану.

Також чиновниця зазначила, що фестивалі, які відбуваються у різних районах Львівщини, забезпечують популяризацію регіону, сприяють активному розвитку цільових туристичних поїздок.

«За останні роки Львівщина поступово утверджує імідж фестивального регіону. Цьому сприяють міжнародні фестивалі «Флюгери Львова», «ДжазБез», «Фортмісія», «Звенигород», «Підкамінь», «Ту Стань», «Верхобуж», «Карпатія», «Шейк-фест Галичина» та інші. Пріоритетним видом туризму на Львівщині є туристично-екскурсійні подорожі. На Львівщині розробляються і проводяться унфіфіковані туристичні маршрути: для автомобілів з підвищеною прохідністю «Туризм 4х4», «Шляхом Івана Франка» в Сколівському та Дрогобицькому районах, «Шляхом бравого вояки Швейка» в Старосамбірському, Самбірському, Городецькому, Мостийському районах та у Львові. «Сім чудес Львова» у Львові, «Золота Підкова Львівщини», «Фортеці Львівщини» в Мостийському районі, «Місцями партизанської слави воїнів УПА» в Дрогобицькому та Старосамбірському районах», –зазначила Оксана Погорілко.

За її словами також розробляється уніфікований туристичний маршрут «Транскордонний шлях»: Рова-Руська-Угнів-Белз-Варяж-Сокаль, повідомили в Zaxid.net.

Чтобы оставить отзыв, вам необходимо зарегистрироваться