SkiWorld.org.ua

активный отдых в Карпатах и горнолыжных курортах Украины и Европы

У Львові для туристів встановили картосхеми міста


2013-11-05 11:39:40 UTC

У центрі Львові на просп. Свободи на чотирьох сіті-лайтах на місяць розміщено текстові картосхемами центральної частини міста. Представлені схеми центру є в різних кольорових гамах із різними позначками та різними візуальними вирішеннями.

«У Львові передбачено створення системи вуличних орієнтирів для туристів та облаштування ознакувальної системи. Встановлені сіті-лайти стилізовано передають місто у спрощеній системі. Усі попередні карти мають деталі, кривизни вулиць, перевантажені різними позначеннями. Ця ж схема дає чітке уявлення, куди рухатися, і що там з об’єктів є. Після цього тесту – буде створено більше спеціальних таких схем, які розміщуватимуться у центральній частині міста у спеціальних боксах із довготривалого матеріалу, шириною не більше 60 см», – зазначив Zaxid.net заступник міського голови Львова з гуманітарних питань Василь Косів.

Як пояснив один з розробників карти із кафедри графічного дизайну Львівської національної академії мистецтв Петро Нагірний, проблема в картах Львова для туристів була одна – на невеликій площі нанесено велику кількість різних позначень, від чого карта стає нечитабельною.

«Варто зазначити, що всі карти координатно орієнтовані, натомість ця – азимутно-орієнтована. Різними варіантами представлених схем, ми шукаємо якнайкращий варіант. Ще остаточно невідомі, які об’єкти (пам’ятки архітектури, пам’ятники, музеї) потрібно обов’язково подавати у карті, а які об’єкти – ні», – зазначив ще один з розробників схеми Михайло Царик.

Гості міста та львів’яни зможуть свої зауваження щодо картосхеми надсилати tic@city-adm.lviv.ua Перші зауваження щодо схеми буде зображено на представлених фотографіях.

За словами Василя Косіва, незабаром у Львові з’являться стрілки-вказівники вулиць (наразі узгоджуються місця, де вони будуть встановлені), а протягом квітня на будинках центральної частини міста, з’являться таблички із транслітерацією назви вулиць.

Чтобы оставить отзыв, вам необходимо зарегистрироваться