SkiWorld.org.ua

активный отдых в Карпатах и горнолыжных курортах Украины и Европы

На Великдень – до Львова!


2013-11-05 11:39:40 UTC

Протягом Великодніх свят гості та мешканці зможуть взяти участь у багатьох цікавих заходах, інформує прес-служба Львівської міськради.

У Музеї народної архітектури та побуту (Шевченківський гай) на Великдень будуть проходити фестини «Велика гаївка». У рамках Фестин 4 і 5 квітня діятимуть три галявини: дитяча – «Вербові котики», «Дівоча галявина» та «Велика галявина» біля церкви. На майдані біля церкви впродовж 4-5 квітня виступатимуть фольклорні колективи, танцювальні колективи, відбудуться майстер-класи автентичного танцю, водіння гаївок, веснянок та забави молодіжних громадських організацій Львова.

На «Обливаний понеділок» 5 квітня з 15.00 розпочне діяти дівоча галявина. Молодь зможе поспівати веснянки та поводити гаївки разом із дівочими фольклорними колективами, взяти участь у забавах та конкурсах, серед яких уже традиційний – «Писанка для милого». До конкурсу запрошуються усі дівчата з власноруч розписаними писанками. Переможці отримають романтичні призи.

«Львівський портал» розповідає, що для найменших учасників свята діятиме майданчик «Вербові котики». Ведучі проведуть з дітьми ігри, конкурси, розваги та водитимуть гаївки.

Вперше музей запросить на давню молодіжну забаву «Гойдалка». Святково прикрашена гойдалка символізує пробудження природи, оскільки через гойдання дух весни набирає сили і потужності. Гойдання – це очищення повітрям від усякого злого.

11 квітня у музеї народної архітектури та побуту у Львові відбудеться дитячо-молодіжний форум «Святкуймо Воскресіння разом». Це свято має єднати дітей та молодь, і їхніх батьків. Свято розпочнеться молебнем до Христа Чоловіколюбця. У межах заходу відбуватиметься святковий концерт. Спершу виступатимуть вокально-інструментальні дитячі ансамблі Центру творчості дітей та юнацтва Галичини. Вони передадуть естафету молоді – студентським колективам Львівського національного Лісотехнічного університету, Львівської ветеринарної академії, хору «Черемош» Львівського національного університету ім. І.Франка. Увечері на сцену вийдуть відомі професійні співаки та гурти: Софія Федина, гурт «Пікардійська Терція», гурт «ДоСхідСонця», гурт «Зоряна».

Для наймолодших, дітей віком від 3 до 7, буде влаштований окремий майданчик для ігор та гаївок. Дітьми будуть опікуватися аніматори «Школи Християнського аніматора» та волонтери. Заплановане проведення своєрідного аукціону, під час якого діти і молодь зможуть виявляти перед публікою свої таланти у співі, танцях, грі на музичних інструментах.

Також відбуватиметься оригінальний ярмарок за участі молодіжних християнських спільнот. Вони представлятимуть самі себе та свою діяльність, щоб усі зацікавлені змогли ближче познайомитися.

Чтобы оставить отзыв, вам необходимо зарегистрироваться