SkiWorld.org.ua

активный отдых в Карпатах и горнолыжных курортах Украины и Европы

Карпатська служба пошуку та рятування туристів в горах – Івано-Франківська, Чернівецька та Львівська області


2013-11-05 11:39:40 UTC

Шановні Карпатці і гості Карпат.

Вам пропонуються адреси та телефони карпатських рятувальників, які всіціло, як і ви, за розвиток самодіяльного спортивного туризму в горах. Ці гори, до речі, є їхньою домівкою. Служба не є прототипом КРУ, податкової інспекції чи міліції, і серед її працівників ви знайдете однодумців, друзів і помічників. Будемо вдячні, якщо ви перед виходом в гори повідомите нас про свій маршрут і строки подорожі, і ще більше раді будемо, якщо ви звернетесь до нас за консультаційною допомогою.

Ми знаємо: досконало свої території, прогноз погоди на найближчі дні і рівень води в ріках, як найкраще і найдешевше відпочити в горах, як оперативно знайти транспорт, де взяти на прокат спорядження , де купити добрі карти і ще багато, багато іншого. Ми не збираємося когось кудись не пускати, але якщо явні «чайники» будуть рватися в грозу в високогір’я чи на лавино-небезпечний схил ми зобов’язані будемо приймати якісь міри. Ви знаєте, що в прекрасних Карпатах щорічно гинуть люди. На жаль рахунок відкрив вже і цей рік. Зрозумійте нас правильно, нам держава платить за це гроші, хоч невеликі і не завжди. Кожен повинен робити свою роботу, і ми не є виключенням. Доброї Вам погоди, легких рюкзаків і цікавих маршрутів.

За дорученням прикарпатських рятувальників – Василь Кобилюк, Верховина.

Контактні телефони Карпатської служби пошуку та рятування туристів в горах – Івано-Франківська, Чернівецька та Львівська області дивіться на сайті www.karpaty.com.ua.

Портал відпочинку «Світ лиж» закликає всіх, хто закоханий у гори, завжди звертатися до служб порятунку. Простіше попередити трагедію, аніж ліквідувати наслідки. Бажаємо всім приємного та безпечного відпочинку!

Чтобы оставить отзыв, вам необходимо зарегистрироваться