SkiWorld.org.ua

активный отдых в Карпатах и горнолыжных курортах Украины и Европы

Новорічний відпочинок у Карпатах. Скільки це коштує?


2013-11-05 11:39:11 UTC

Новорічний відпочинок у Карпатах. Скільки це коштує? 

Українці люблять Карпати. Дедалі більше людей їдуть відзначати Новий рік та Різдво у наші гори. До свят залишилося три тижні – і вільних номерів на турбазах і в приватному секторі майже немає. Незайняту хатинку можна відшукати – подалі від відомих турбаз. Ціна новорічного відпочинку – від півтори сотні гривень за добу у приватній садибі до трьохсот доларів за номер престижного готелю. 

В українців – мода на новорічні свята у Карпатах. Тож не дивно, що вільні номери у готелях, кімнати на турбазах та у приватному секторі розібрали ще два місяці тому. 

Тарас Стецик, виконавчий директор туристичної бази: «Замовлення ми починаємо приймати з жовтня місяця, і практично на даний час всі місця зарезервовані до 24 січня наступного року. Це якраз по закінченню свят». 

Для гостей у Карпатах – пропозиції на різний смак. Чим далі від престижного курорту, тим нижча ціна. Кімната у приватній садибі в селі Вишків обійдеться у 130 гривень за добу – з гарячою водою та харчуванням. Яремча – в іншій частині Карпат, за кілька кілометрів від популярної турбази. Тож номер у приватній оселі вдвічі дорожчий. Частування – за окрему плату. Причому, господар висуває свої умови – замовлення робити не менше як на 5 днів. 

Ігор Корнійчук, власник приватної садиби: «В період новорічних свят перебування коротше 5 днів взагалі не розглядається, в силу деяких бізнесових питань. Оплата повинна бути максимально великою і, виходячи з цих факторів, власники приватних садиб і готелів, навіть великих приватних і державних структур, прагнуть по максимуму заповнитися на довший період». 

Розваги у приватній садибі традиційні – екскурсії, кінні прогулянки, сауна та басейн. У новорічну ніч власники готелів приготували для відпочивальників чимало сюрпризів. 

Іван Гавринець, адміністратор готелю: «Новорічна ніч у нас буде проходити в плані як європейського, так і українського стилю. Ми пропонуємо людям насичену шоу-програму, під самий новорічний момент буде святковий феєрверк від готелю і так само будуть зірки національної естради». 

Можливість знайти вільну хатинку в Карпатах ще є. Правда, далеко від престижних турбаз. Аби не платити зайвого, фахівці радять шукати житло не через турагенції, а безпосередньо домовляючись із власниками садиб. 

http://adrenaline.in.ua/

Чтобы оставить отзыв, вам необходимо зарегистрироваться