SkiWorld.org.ua

активный отдых в Карпатах и горнолыжных курортах Украины и Европы

Площу Ринок у Львові перетворять на театральну сцену


2013-11-05 11:39:39 UTC

Мешканці та гості Львова матимуть можливість взяти участь в імпровізованих театральних виставах. Акція, присвячена міжнародному Дню театру, відбудеться 27 березня, повідомляє Львівський портал. Імпровізовані вистави будуть поставлені на площі Ринок, з 13:00 до 16:00 год. Як повідомили у прес-службі Львівської міськради, організаторами акції виступили громадська організація «Школа психологічного експерименту», театральна студія «Хочу» і Львівський обласний театр ляльок.

«Метою акції є залучення мешканців і гостей міста до розвитку театрального руху, а також створення можливості для творчої театральної імпровізації львів’ян, можливість спробувати незрівнянні емоції виступу на публіці, а також отримати майстер-клас ораторського і театрального мистецтва», – розповідає координатор заходу Роман Кушнір.

У такому форматі кожен бажаючий зможе зіграти у будь-якій театральній мініатюрі, вибрати собі роль Отелло, Гамлета, Колобка, пана Коцького, Енея, Мефістофеля і багатьох інших. Супроводжуватимуть такі міні-вистави актори Львівського обласного театру ляльок та театральна студія «Хочу».

Чтобы оставить отзыв, вам необходимо зарегистрироваться