SkiWorld.org.ua

активный отдых в Карпатах и горнолыжных курортах Украины и Европы

Екстремали захоплять центр Львова


2013-11-05 11:39:39 UTC

Цього року Львів візьме участь в акції-турнірі «Тисячу міст – тисячу життів», яку вперше організовує Всесвітня організація охорони здоров’я. Міське управління молоді, сім’ї та спорту уже отримало сертифікат про участь у цьому заході. Турнір відбуватиметься 17 квітня, повідомила сьогодні під час брифінгу заступник начальника управління молоді, сім’ї та спорту Олена Кондрат.

Вона зазначила, що 17 квітня буде закритий проїзд центральною частиною міста, оскільки у центрі будуть організовані змагання з різних видів спорту – вело-пробіжка, змагання на роликах, змагання із шахів, тощо.

Водночас, у рамках Всесвітнього дня здоров’я, 17-18 квітня у Львові відбудеться загальноміський Фестиваль екстремального туризму та спорту. Зокрема, у рекреаційній зоні Погулянка відбудуться демонстрація та змагання у таких секціях: фігурного вело-водіння, в слаломі на катамаранах, скелелазінні, водінні квадроцикла, переправах через яри і водні перешкоди, тощо. Окрім того, відбудуться безкоштовні майстер-класи для тих, хто хоче навчитися вести активний спосіб життя.

«17 квітня з 13 до 18 години відбуватимуться перегони між львівськими компаніями. Заявки подали уже 15 компаній. А 18 березня з 11 до 17 год. між собою змагатимуться школярі на спортивно-туристичних трасах. Ми очікуємо, що у змаганнях візьмуть участь школярі з приблизно 40 шкіл. Також відбуватимуться показові виступи спортивних секцій. Такими заходами ми хочемо пропагувати здоровий спосіб життя серед львів’ян», – розповів президент ЛМГО ТСК «Манівці» Тарас Білошицький.

Родзинкою Фестивалю, за його словами, буде кінозал під відкритим небом, де показуватимуть фільми про реакційні можливості українських Карпат.

Львівський портал зазначає, що організовують Фестиваль екстремального туризму та спорту власне ЛМГО ТСК «Манівці», ЛМГО «Федерація спортивного туризму», Центр творчості дітей та юнацтва Галичини, управління молоді, сім’ї та спорту Львівської міськради.

Чтобы оставить отзыв, вам необходимо зарегистрироваться