SkiWorld.org.ua

активный отдых в Карпатах и горнолыжных курортах Украины и Европы

У Львові відбудеться чемпіонат із спортивного туризму


2013-11-05 11:39:39 UTC

З 30 квітня по 6 травня у Львові проходитиме чемпіонат «Кубок Карпат-2010». Боротися за першість будуть команди навчальних закладів, позашкільних установ, молодіжних організацій, неформальних об’єднань та всі, хто любить гори, і все, що з ними пов’язано. Команди, які посядуть призові місця, будуть нагороджені грамотами та медалями. Команда-переможниця виграє кубок.

«Наш спортивний оздоровчий захід направлений на те, щоб заохочувати учнівську молодь до занять спортивним туризмом. Це подія річного масштабу і підготовка до неї триває протягом року. Змагання проводимо за будь-яких погодних умов», – розповів організатор перегонів Юрій Дьячек, – повідомили Zaxid.net у прес-службі Львівської міської ради.

За його словами, ідея змагань полягає у тому, щоб все робити швидко і рухатись за маршрутом. За п’ять хвилин перед початком змагань учасники отримують карту місцевості з контрольними пунктами, про які ніхто не знає, і легенду, де шукати підказки. Команда має прийти до фіналу до відповідного кінцевого терміну. Рух починається о 7.00 і триває до 19.00. Пересуватись вночі заборонено. Мінімальна кількість учасників однієї команди – 10 осіб.

Змагання почнуться на території парку санаторія «Гірська Тиса», селища Кваси, Рахівського району, Закарпатської області.

У підготовці турніру беруть участь Львівське обласне управління з фізичного виховання та спорту, молодіжний центр «Перевал», Львівська обласна федерація спортивного туризму, Львівська КРС, ПП «Ельдорадо-Тур» та інші організації.

Чтобы оставить отзыв, вам необходимо зарегистрироваться