SkiWorld.org.ua

активный отдых в Карпатах и горнолыжных курортах Украины и Европы

У Львові відкрилась Великодня Ярмарка


2013-11-05 11:39:38 UTC

21 березня урочисто у Львові на площі Ринок відкрилась Великодня Ярмарка. Участь у відкритті взяв міський голова Львова Андрій Садовий. Триватиме ярмарок з 20 березня до 11 квітня. На ярмарці львів’яни матимуть змогу придбати усі найнеобхідніші речі до Великодня. Про це ЗІК повідомила прес-служба Львівської міської ради.

«Кожне місто має своє серце. Серцем Львова є площа Ринок. Символічно, що саме у Львові на площі Ринок ми відкриваємо Великодню Ярмарку і презентуємо одну з найбільших писанок. Якщо в Україні говорять про Різдво, то говорять про Львів, те саме коли ми говоримо про Пасху. Львів якнайкраще продемонстрував українську традицію, запрошуючи гостей на свята і роблячи це свято для львів’ян. Ми будемо дивувати наших львів’ян і надалі. У цьому році пройде ще понад 40 фестивалів, це і музичні, і естрадні фестивалі», – розповів міський голова Андрій Садовий.

Також у рамках ярмарки відбудеться благодійний аукціон за участі Центру опіки сиріт, низка майстер-класів з писанкарства та виготовлення великодньої писанки з пап’є-маше.

Під час відкриття було презентовано святкову писанку заввишки 4,2 метри, яка стане символом свята Великодня у Львові.

Як зазначив директор ТзОВ «Львівські ярмарки» Ігор Фіняк, близько 10 яворівських майстрів створювали великоднє яйце: обтягували лозою металевий каркас, прикрашали квітами. Висота цьогорічної Великодньої писанки 4,2 м.

До участі у ярмарку долучилися ресторатори, торговці, громадські, благодійні та релігійні організації.

Чтобы оставить отзыв, вам необходимо зарегистрироваться