SkiWorld.org.ua

активный отдых в Карпатах и горнолыжных курортах Украины и Европы

Екскурсії Львовом проводитимуть у форматі mp3


2013-11-05 11:39:38 UTC

Для любителів піших мандрівок Львовом вперше пропонується записати на свій плеєр екскурсії у форматі mp3 «Сам собі екскурсовод» та бути самому собі гідом.

Як повідомили Zaxid.net у прес-службі Львівської міськради, Інтернет-портал VisitLviv.net презентує нову унікальну послугу, спрямовану на гостей Львова – безкоштовні mp3 екскурсії. Вперше у нашому місті, кожен охочий може отримати аудіоекскурсію, скачавши її на домашній комп’ютер перед візитом до Львова, чи ноутбук у одній із численних Wi-Fi точок міста.

Екскурсії записані за допомоги радіо «Львівська хвиля 100,8 FM» ді-джеєм Маріанною Фірткою із текстів львовознавця Ілька Лемка.

Усі екскурсії записані частинами, відповідно до їхніх текстових варіантів – таким чином можна самостійно міняти чи переривати маршрут, адже потім можна без проблем відшукати потрібне місце.

Зараз доступними для скачування є дві екскурсії – «Львів за 2 години» та «Львів стародавній». Координатори проекту стверджують, що кількість екскурсій буде зростати, а у планах є ще нові проекти, котрі будуть цікаві і туристам, і мешканцям Львова.

Чтобы оставить отзыв, вам необходимо зарегистрироваться