SkiWorld.org.ua

активный отдых в Карпатах и горнолыжных курортах Украины и Европы

На Прикарпатті європейські знаки


2013-11-05 11:39:38 UTC

Головне управління з питань туризму, євроінтеграції, зовнішніх зв’язків та інвестицій облдержадміністрації видало Інструкцію зі знакування туристських шляхів (маршрутів), що була затверджена розпорядженням голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації. Розповідає Правда.if.ua.

Над створенням системи знакування на Прикарпатті, подібної до такої, яка використовується в найближчих державах Європи, трудилися працівники управління та регіональної фундації «Карпатські стежки».

На світлинах, що містяться в Інструкції, приведені зразки нанесених на об’єкти або виготовлених туристських знаків різного призначення та приклади їх практичного застосування, завдяки чому видання може слугувати методичним посібником як для знакувальників, так і для тих, хто виходить з ініціативою створення знакових туристських маршрутів чи певних шляхів.

Видання буде розповсюджене для службового користування в структурні підрозділи в галузі туризму місцевих органів державної влади, а також організації, які займаються знакуванням.

Чтобы оставить отзыв, вам необходимо зарегистрироваться