SkiWorld.org.ua

активный отдых в Карпатах и горнолыжных курортах Украины и Европы

Львівські жінки-кухарі вдруге здобули «Львівську пательню»


2013-11-05 11:39:11 UTC

21 грудня у Львові відбувся фінал другого міського конкурсу «Львівська пательня-2009 року». До фіналу потрапили вісім кухарів із 50, чиї страви набрали найбільшу кількість балів на першому етапі конкурсу. Фіналісти готували свої авторські шедеври на очах у професійного журі та публіки протягом години, після чого журі обрало найкращого. І вдруге переможницею стала жінка, повідомляє «ЛЬвівський портал».

Переможницею «Львівської пательні 2009» стала кухар ресторану «Дарвін» Христина Плюта та її коронна страва «Морське тріо». Друге місце посіла Оксана Корінь, яка працює майстром виробничо-навчального цеху Львівського вищого професійного училища ресторанного сервісу і туризму зі стравою «Роті рибне під соусом «Робель-карамель». Третє місце посів кухар ресторану «Split» Роман Щурко та його шедевр «Форель, фарширована грибним суфле».

Переможці конкурсу отримали грошові премії, зокрема Христина Плюта отримала 5 тис грн, Оксана Корінь – 3,5 тис грн і Роман Щурко – 2,5 тис грн. Крім того, переможці та учасники фіналу отримали від міського голови та переможниці минулорічного конкурсу Лесі Медведюк грамоти та подарунки.

За словами голови журі, члена Гільдії шефа-кухарів Росії Дана Марценюка, переможця журі обирало за трьома критеріями – за технікою роботи з продуктами, за смаковими якостями приготовленої страви, а також за оформленням страви. «Насамперед ми оцінювали кухарів за моторикою рухів їхніх рук, тобто як вони обробляють продукт, використовуючи щонайменше рухів; дивилися за тим, наскільки чисте робоче місце. До речі, я дуже багато разів брав участь у подібних конкурсах в якості члена журі, але жодного разу не бачив такої чистоти на робочому місці, як у Львові. Далі ми оцінювали страву за смаковими якостями і за дизайном, тобто як подається страва, як вона виглядає, як гармоніює страва з самим соусом, з посудом», - розповів Дан Марценюк.

Також голова журі зауважив, що він вперше зустрічається з тим, що подібний конкурс виграють жінки-кухарі, а тим паче вдруге поспіль. «Вдруге жіноча стать львівських кухарів обійшла чоловічу. Це дещо дивно, бо у всьому світі на професійній кухні домінантами є чоловіки, але на конкурсі «Львівська пательня-2009» жінки обійшли чоловіків. Вийшло так, що на цьогорічному конкурсі, дві жінки-кухарі набрали однакову кількість голосів і тому нам довелося зробити екстрене зібрання журі і визначити найкращу, щоб віддати їй пальму першості. За всіма параметрами, бали ми давали цим леді-кухарям одинакові, єдине, що коли Христина робила свою страву, вона подала її цікавіше з точки зору дизайну, вона змогла її зробити більш сучасною», - сказав Д.Марценюк.

Водночас, інший член журі, ресторатор та консультант з іспанської кухні Фернандо Мельчор зауважив, що львівським кухарям потрібно ще багато чому повчитися, зокрема додати до приготування своїх шедеврів більше дизайну, драйву, а особливо не дотримуватися традицій. «Україні потрібно більше експериментувати, додавати драйву, дизайну. У нас в Іспанії все нестандартно, до прикладу, коли ми готуємо морського чорта – він у нас може бути солодкий, солений, кисло-солодкий, або бути з шоколадом. А у вас, українців, все або чорне, або біле, ніхто не може уявити собі, що, до прикладу, сьомга може подаватися з цукром. Для порівняння, у вас тріску готують у п’яти видах, а у нас можуть зробити у 125! Тому не бійтеся експериментувати і не варто дотримуватися традицій, потрібно відходити від них», - сказав Фернандо Мельчор.

Чтобы оставить отзыв, вам необходимо зарегистрироваться