SkiWorld.org.ua

активный отдых в Карпатах и горнолыжных курортах Украины и Европы

Курси підготовки гірськолижних та сноуборд інструкторів


2013-11-05 11:39:38 UTC

Запрошуємо всіх бажаючих!

Асоціація професійних гірськолижних інструкторів України «АПГІ» при підтримці Міністерства сім`ї, молоді та спорту України, Міжнародної асоціації лижних інструкторів (ISIA International Ski Instructors Association), Спілки Лижних Інструкторів Словаччини готує проведення курсів (по системі ISIA) лижних та сноуборд інструкторів, в програму яких входитимуть як практичні заняття, так і теоретичні семінари. Інфо від UA eXtreme.

Щоб стати справжнім інструктором треба не тільки мати педагогічні навички та знати весь матеріал викладання, також треба вміти професійно кататись – саме цим двом речам і навчать Вас на курсах.

Курси проходитимуть в період з 22.03.2010 до 29.04.2010 на гірськолижному комплексі «Буковель». Теоретичні курси (інформація нижче) проводитимуться 18-го і 19-го на гірськолижному комплексі «Буковель». За домовленістю з керівництвом ISIA в роботі курсів братиме участь їхні представники зі Словаччини.

Як відомо, Асоціація професійних гірськолижних інструкторів України «АПГІ» є представником ISIA в Україні (асоційований член) і сертифікат виданий «АПГІ» визнається в Європейському союзі а також більшості інших країн.

Будуть проводитись курси:

лижних інструкторів категорії «С» по ISIA або «IІI» АПГІ;

лижних інструкторів категорії «Б» по ISIA або «II» АПГІ, або «ІІ» Словацької Асоціації;

інструкторів зі сноубордингу «С» по ISIA або «III» АПГІ.

Ціни:

Сертифікат інструктора з гірських лиж чи сноубордингу рівня «С» за ISIA і «III» «АПГІ» – 1400 грн. (курс 7 днів і 2 дні теоретична підготовка окрема ціна).

Сертифікат інструктора з гірських лиж рівня «Б» по ISIA і «II» АПГІ, або «ІІ» Словацької Асоціації – 2600 грн. (курс 10 днів, з них 2 дні теоретична підготовка окрема ціна, здача екзамену на англійській мові).

При собі мати:

фото 3шт. розміром 3х4;

копію паспорта;

зошит на 24 аркуша та ручку + олівець;

копію документа про освіту;

спорядження (лижі або сноуборд свої або прокатні).

ВАЖЛИВО!

Як відомо, в Україні, стати повноправним та юридично закріпленим інструктором з зимових видів спорту можна лише маючи спеціальній диплом курсів Національного Університету Фізичного Виховання та Спорту України.

Спеціально для Вашого комфорту «АПГІ» домовилась про проведення таких курів саме перед початком навчання.

Теоретичний курс проводять педагоги з Національного Університету Фізичного Виховання та Спорту України спільно з Асоціацією Професійних Гірськолижних Інструкторів України «АПГІ».

Курси інструкторів з гірських лиж та сноубордингу:

– програма курсів передбачає 16 академічних годин;

– форма курсів очна;

– вартість курсів 300 грн.;

– строки проведення курсів 18 і 19 березня 2010;

– після закінчення курсів інструктори отримують сертифікат НУФВСУ.

Умови виконання категорії «С» за ISIA і «III» АПГІ

Студент на початок курсів повинен вміти кататись, щонайменше на рівнях – середньому та вище середнього, або вміти спуститись з «синіх» та «червоних» трас г/к. «Буковель».

Обов’язкова присутність студента на всіх практичних занять по 6 годин на день, а також присутність на теоретично-лекційних заняттях по 1 годині на день протягом 7 днів, з яких 1 день екзаменаційний.

Студент курсів буде складати два екзамени:

– практичні та теоретичні навички ведення заняття в группі;

– практичні навички катання.

Якщо результати екзаменів незадовільні, то кандидату на звання інструктора категорії «С» за ISIA і «III» «АПГІ» необхідно повторити весь курс повністю. Якщо не здали тільки один екзамен, то кандидат на звання категорії «С» за ISIA і «III» «АПГІ» отримує звання «Інструктор-стажер» і на протязі року може здати ту частину, яку не здав. При успішній здачі екзаменів, кандидат отримує посвідчення і звання інструктора категорії «С» за ISIA Спілки Лижних Інструкторів Словаччини і «III» Асоціації Професійних Гірськолижних Інструкторів України.

Організатори курсів можуть допомогти в пошуку житла на період курсів поблизу г/к. «Буковель» – звертатись за телефоном (093) 234-23-08 або e-mail: shenin@i.ua.

Заявки приймаються до 17.03.2010 на e-mail: apsi@ukr.net. Тел.: +38 (093) 055-60-21; вказати: прізвище, ім’я та по батькові, рік, місяць та число народження, вид (гірські лижі чи сноуборд, рівень курсів), адресу, e-mail, № телефону.

За більш детальною інформацією звертайтесь: apsi@ukr.net. Тел.: +38 (093) 055-60-21.

P. S. Асоціація Професійних Гірськолижних Інструкторів України «АПГІ» може всім бажаючим допомогти пройти курси інструкторів в Словаччині з отриманням «С», «Б» та «А» категорії по «ISIA» (ISIA – Internationaler Skilehrerverband )з гірських лиж чи сноубордингу Спілки Лижних Інструкторів Словаччини (Slovenskа lyаiarska asociаcia – Slovenskа lyаiarska asociаcia). Передбачається допомога у отриманні Шенгенської візи, повній інформаційній підтримці, підготовки до курсів, збору групи з України, супровід та допомога під час курсів в Словаччині (за потребою).

Чтобы оставить отзыв, вам необходимо зарегистрироваться