SkiWorld.org.ua

активный отдых в Карпатах и горнолыжных курортах Украины и Европы

УВАГА! Акція від «ДКЗ» – 2008. продовжується!


2013-11-05 11:39:11 UTC

З метою підтримки здорового духу нашої держави, особливо молодого її покоління, «ДКЗ» та СТК «Синяк», Закарпаття (не сплутувати із санаторієм «Синяк») продовжує безпрецедентну акцію: «Здорова молодь – здорова держава». 

В будні дні, протягом всього зимового сезону, школярі та студенти будь-яких навчальних закладів та спортивних шкіл України, очолені відповідальними керівниками груп згідно завчасно заявленої та висвітленої на порталі «ДКЗ» квоти (200 чол. на день) при наявності затверджених керівництвом цих закладів та вчасно надісланих на адресу «ДКЗ» списків. 

Послуги будь-яких витягів СТК «Синяк» які уже п’ять років поспіль надавалися безкоштовно у цьому сезоні надаватимуться із знижкою 80%.

При цьому послуги тренерського колективу на схилах для груп надаватимуться також БЕЗКОШТОВНО. 

Детальніше – http://dkz.info/

Чтобы оставить отзыв, вам необходимо зарегистрироваться

Степан :

УВАГА! Із метою підтримки здорового духу нашої держави, особливо молодого її покоління, «ДКЗ» (Диспетчер курортів Закарпаття), туристичний рафтинг "ПО ТИСІ РАЗОМ" та гірськолижний курорт СТК «Синяк», Закарпаття (не сплутувати із санаторієм «Синяк») продовжує безпрецедентну акцію, започатковану тут у 2003 році: «Здорова молодь – здорова держава», згідно якої у будні дні, протягом всього зимового сезону, школярі та студенти будь-яких навчальних закладів та спортивних шкіл України, очолені відповідальними керівниками груп згідно завчасно заявленої та висвітленої на порталі «ДКЗ» квоти (200 чол. на день) обслуговувалися будь-якими витягами БЕЗКОШТОВНО. Для участі у цій акції необхідна лише наявність затверджених керівництвом цих закладів та вчасно надісланих на адресу «ДКЗ» списків учасників. Таку практику СТК «Синяк» проводив сім років поспіль до 2010 року. Починаючи із 2017 року цю акцію підхопили і інші гірськолижні курорти Закарпаття, інформація про яких буде відображатися на цій сторінці. Попередні заявки на участь у цьому та наступних сезонах приймаються уже тепер але виключно від організаторів дозвілля шкіл, вузів та інших навчальних закладів України без обмежень по телефону диспетчера "ДКЗ" 050 540-20-47 або vita.ozdorov@gmail.com Просимо максимально сприяти донесенню даної інформації до тих, хто відповідає за оздоровлення та рекреацію своїх колективів та підопічних. Більш розлогіше про це на сторінці організатора акції http://tyssa.ozdorov.info/p/snig.html
09.02.2017