SkiWorld.org.ua

активный отдых в Карпатах и горнолыжных курортах Украины и Европы

Обрано «Міс Буковель 2010»


2013-11-05 11:39:37 UTC

З 5 березня до 8 березня 2010 року у Карпатах проходив 5-й Всеукраїнський конкурс краси «Міс Буковель 2010». Організаторами цього дійства були Національний Комітет «Міс Україна», гірськолижний курорт «Буковель». Повідомляє Мукачево.net із посиланням на прес-службу ТК «Буковель».

У конкурсі взяли участь представниці з багатьох міст нашої держави: Луганська, Дніпропетровська, Полтави, Києва, Маріуполя, Феодосії, Черкас, Хмельницького, Львова, Івано-Франківська, Одеси, Рівного, Чернівців. Вони щиро ділилися з глядачами своїми талантами, зуміли створити атмосферу приязні, створювали хороший настрій і ще раз довели, що українські дівчата не тільки красуні, але й розумниці, й умілиці.

Серед учасниць конкурсу були учениці випускних класів, студентки, молоді спеціалісти, однак велике захоплення викликали вони у глядачів, скажемо, навіть заворожували не тільки завдяки красі, подарованій Богом, а й всесторонності знань та вмінь. І не дивно, бо поле їх захоплень широке. Наприклад: Марія Фурдичка,18 років, студентка Інституту Міжнародних відносин, скоро здобуде професію дипломата, а зараз втілює в життя мрію свого дитинства – реалізовує себе у модельній справі. Альона Берковська (19 років) – студентка Черкаського державного технологічного університетуту, майбутній перекладач в сфері прикладних технологій, професійно займається волейболом – кандидат в майстри спорту, працює в шлюбній агенції – допомагає людям знайти свою половинку. Захоплюється бісероплетінням, чудово готує, мріє стрибнути з парашутом. Катерина Майко, 20 років, м. Одеса, працює менеджером в компанії мобільного зв’язку, танцює в шоу-балеті театру «Досіас», захоплюється креативним дизайном одягу.

Отож, журі зовсім непросто було визначити, хто ж з 18-ти неймовірно красивих та розумних дівчат насправді зможе стати обличчям туристичного комплексу «Буковель» і вибороти право представляти його на фіналі 20-го ювілейного Національного конкурсу «Міс Україна 2010».

Результати конкурсу

«Міс Туризм Буковель 2010» стала дівчина, що уособлює здоровий і активний стиль життя, ініціативність та оптимізм, не боїться іти вперед і вести за собою – Лозанова Стелла (м. Одеса).

«Міс Глядацьких симпатій» – Соловйова Наталія (м. Рівне).

«Третя віце-міс Буковель 2010» – Котова Ірина (м. Маріуполь).

«Друга віце-міс Буковель 2010» – Романюк Ксенія (м. Івано-Франківськ).

«Перша віце-міс Буковель 2010», дівчина, яка має перше право перейняти титул «Міс Буковель 2010» у випадку, коли дійсна переможниця з будь-яких причин не зможе виконувати свої обов’язки, Фурдичка Марія (м. Київ).

«Міс Буковель 2010» – дівчина, що представлятиме курорт «Буковель» на 20-му ювілейному національному конкурсі краси «Міс Україна 2010» – Мартиненко Наталія (м. Луганськ).

За прагнення вчитися у своїх опонентів, пропагувати серед молоді хороші манери, переконувати, що знання і вміння – це велика сила, усі дівчата отримали не тільки квіти, а й абонементи для катання на гірськолижному курорті «Буковель», дисконтні картки, заохочувальні подарунки.

Підсумок конкурсу – добрий настрій, уроки спілкування з опонентами та глядачами, відкриття нової України, вибагливої, критичної, наступальної.

Чтобы оставить отзыв, вам необходимо зарегистрироваться